Para her kapıyı açar mı?

Biraz gerçekci olun arkadaşlar artık kızlar dürüst ya da sadık erkek aramıyor.. Onları üzen ya da mutlu ettiklerini sanan erkekler arıyor..

1|0
6176

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 60

Erkekler Ne Diyor 75

• Açar tabiki ben sevdigim kıza kitap yazdım ama o arabası olan birini tercih etti. Şimdi kızlar siz diyeceksiniz ki o kişiliksiz k. bakmayın ama 10 tanenizden 8 i böyle. Paralı bir erkeği gördünüz mü dibiniz düşüyor biz garibanları kimse takmıyor kimse bana masal anlatmasın şimdi.

0|0
    0|0
  • Bizim evde kapıları ben açıyorum valla para açmıyomıyor :)

0|0
    0|0
  • Bazen bazı kapıları açmıyor. Benim iyi bir gelirimde var ama duyguların kapısını asla açamaz.

0|1
    0|0
  • bak bakalım para her kapıyı açıyor mu koskoca koç grubunun sahibi kendi hastanesi olmasına rağmen vefat etti https://www.koc.com.tr/

0|0
    0|0
  • Bence her kapıyı açar en basitinden bir camii yaptırırsın okul yaptırırsın cennetin kapıları bile açılır.

0|0
    0|0
  • Her kapıyı satın alır kardeş sen çok yanlış gelmişsin

0|0
    1|0
  • sen parayla once kapıları acarsın sonra kapı takrırısın sonra anahtarını alırsın sonra cılıngır tutarsın. para abı para.

0|0
    0|0
  • Bizim kapıyı açamaz ama 😀😀

0|0
    0|0
  • Herseyin başı para

0|0
    0|0
  • Herşey para olmuş. s

0|0
    0|0
  • Açmaz mı hiç 😃😂 Açar tabi 😃😂

0|0
    0|0
  • Açar.

0|0
    0|0
  • parayla alakasi yok olayin, ilk gorunumle alakasi var. video da evet biraz haklilik payi var ama adam tamirci elbisesiyle klasik giyimli bir is kadininin karsisina cikarsa tabiki kabul gormez.. biraz da adabi bilmek lazim.

0|0
    0|0
  • Acar tabi ki

0|0
    0|0
  • Para, yakışıklık, kariyer, vücut yapısı, ikna kabiliyeti , özgüven falan falan. Seni güçlü gösteren herşey sana bir şekilde kapı açtırır. Bunların hepsi bir erkek için silahtır. Kullanması sana kalmış.

0|0
    0|0
  • hemde köküne kadar.

0|0
    0|0
  • Acar diyenlerin cogu 18 19 20 yasindaki ergenler. Acmaz diyenler yas olarak buyuk zaten. Buyuyunce anlar onlarda acmicagini abileri😊

0|0
    0|0
  • Açmaz diyen beni bulsun 😉

0|0
    0|0
  • Video süperdi ama otomobil kirala, 100 $ yemek, şampanyalar, otel masrafı v. s O hatuna değmez, gerek yok..

0|0
    0|0
  • Artik her hastalığın tedavisi var yani para sagliktan üstün. Ve mutsuz oldugunda istediğin şeyleri alabilirsin. Mutluluktanda üstün. Aşkı satin alamaz ama onada ihtiyacın olmaz zaten

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35
Yükleniyor... ;