Kendimden nefret Ediyorum YARDIM EDIN?

Merhaba Arkadaslar Biraz Uzun Olabilir Lutfen Okuyun Destege ihtiyacim var.

Oncelikle adim samet Ben Aile icinde olsun arkadas ortami olsun hep Dalga gecilen oldum hep ezildim Hep afedersiniz 'Beyinsiz' ben oldum. Yani hep ezildim zaten tipimede guvenmiyorum yuzum siyah nokta dolu sivilce dolu kiloluyum gobegim var Burnum yamuk sulugozum Ozguvenim şu an 0 durumda. Hepsini gectim cok utangacim ve ozguvensizim cok sesizim. Ailemden herseyden nefret ediyorum Yasama sevincim kalmadi olmek istiyorum.

Sevgidim kisi var bana bakmadi onun verdigi uzuntude ustumde cok kotuyum kendimden nefret ediyorum Ama kendimide degistirmem ben buyum şu an Intihara megilli biriyim ne yapmami onerirsiniz desteginize ihtiyacim var

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• ne olcak senin halin:(

0|0
    0|0
    • bilmiyorum :(

• :) Gorusun Icin teskkur ederim Azda olsa iyi hissettim

• rica ederim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Dua et.

0|1
    0|0
  • O zaman aksiyona geç, git spora yazıl gör bak nasıl özgüvenin yerine gelecek, cildiyeye git maskeler kullan yüzün için, ayrıca bol kitap oku araştırma yap biraz kültür seviyeni arttır.

0|0
    0|0
    • Bunlar Uzun Zaman suren seyler ama Tavsiyen icin tesekkur ederim. Sanirim baska carem yok

• Sihirli değneğim yok ki okus pokus diyip seni bambaşka biri haline getireyim.

• :))

Yükleniyor... ;