Erkek Arkadaşım Bana Aşık Olur mu?

bir ekekle bir ilişkim oldu o bana asık değil ama ilişkiden sonra ben ona cok fena asık oldum sürekli onu düşünür sürekli onunla konusmak istiyorum ama o bunu istemiyor cünkü ciddi ilşkilerin adamı değil sadece canı istediğinde geliyor bende şapşik gibi her defasında onunla birlikte oluyorum su anda askere gidecek ve bana Aşık olmasını istiyorum gösterişli güzel bir kız değilim hatta kilolu paspal bişeyim paspal derken pis değil her daim bakımlı temizim ama pek kıyafetlerime özendiğim söylenemez cünkü hiç bir begendiğim olmuyor kilodan dolayı o bana asık olsunm istiyorum ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

Güncellemeler:
lll

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• he mısın resmen kullanıp atıyor seni

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aşık etmek ne yazıkki mümkün değil bununda bir yolu yok. Allaha dua et.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Zaten iecek bir şey kalmlişkiye girdiğine göre endişelenecek bir şey kalmamış ortada. O sana aşık falan olmaz. Madem birlkte olmak hoşuna gidiyor. Bitene kadar, daha doğrusu o birini bulana kadar bak keyfine ablacığım.

0|0
    0|0
    • daha önce masaj salonunda çalısıyordum zevk felan kalmadı zaten sadece asık oldugum adamla birlikte olmak istiyorum bu yani benim ona asık oldugum gibi o bana asık olsun istemiyorum ama en azından sevsin beni sadece canı istediğinde yanında olmayım

• YÜRÜYEN CESET DİYELİM BİZ BUNA ELİMDEN NE GELİYORSA ONUN İÇİN YAPMAYA HAZIRIM ONU KAZANMAM LAZIM ASKERE GİDECEK HEM

• Karşıdaki istemiyorsa ağzınla kuş tutsan olmaz. Erkeklerin zayıf karnı cinselliktir ve sen ona bunu vermene rağmen olmamış, boşa uğraşma.

• adı üstünde erkek arkadaşın ihtimal dahilinde :)

0|0
    0|0
  • senin işin zor ilişkiye girdiysen aşkı unut ilişki aşkın son evresi olmalı

0|0
    0|0
    • Erkek hala birlikte olmayı isterken ilişkiye engel bir durum oluşursa herşeye baştan başlama şansı var mı sizce

• @Korbaykuss var olmasına var da bunun yolu erkeği tanıyıp ona göre hareket etme gereli
      onun belentilerinin dışında hareket etmek lazım ona ondan başka erkeklerinde hayatına girebileceğini göstermek lazım ama bunun için tecrübe lazım yaşanmışlık lazım ve en önemlisi duygularla hareket etmemek lazım bir kadın için bunlar zor uzun zaman ister

• fizik igörünüme dikkat etmek biz erkelerin doğasında var. şansını denee bakalım

0|0
    0|0
    • fizikle olan bişey olsaydı benimle birlikte olur muydu

• ona yorum yapmak haddime değil. ben sadece genel bir yargıyı söyledim. belkide beğenmiştir seni belkide zamana bırakacaktır bilinmez

• BANA DEĞER VERDİĞİNİ SÖYLÜYOR AMA ASIK DEĞİL

• Anca miker seni bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;