Kardeşimin Sorusu acil?

benim kardeşim var 17 yaşında bir kızla çıkıyor ve kızın annesi ablası falan bılıyor ama ıstemıyorlar cıkmalarını kardeşim ablasına mesaj atacak ciddi olduğunu anlatabılmesı ıcın sızce ne yazmalı yardım edermisiniz?

0|0
912

En İyi Erkek Görüşü

• 17 yaşında ne ciddiyeti

0|1
    0|0
    • aşk yaşamı bakıyor bu devirde ileriyi düşünüyorlar

• Aşık olabilir, ama ilerisi için boyundan büyük sözler vermesin. Ne ciddi düşünmesi bu yaşta. 3 gün sonra kardeşin bıraktığı zaman, sen kardeşinin arkasında durabilecekmisin?

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşin 17 yaşında sen 25. Hayır o düşünemedi de sen nasıl düşünemezsin. Hem ciddi diyorsun hem de mesajla uğraşıyorsunuz. İkiniz beraber o kız ve ablasıyla birlikte buluşursunuz herşeyi konuşursunuz. Hem kardeşin de kendi ailesinin desteğini göstermiş olur ve sen de ön ayak olursun daha etkileyici.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• kardeşinizi seviyor ve değer veriyorum, ciddi ve zararsız olduğumu bilmenizi istiyorum bu nedenle görüşeceğimiz zaman sizin izniniz ve sizinde yanımızda olmanızı rica ediyorum yazsın ;)

0|0
    0|0
  • Kardeşine söyle bıraksın kızın peşini. Hayır gelmez o aileden :D Ve daha 17 yaşında

0|0
    0|0
  • Kardeşim kardeşine söyle şu an evlilik düşünmüyorsa harama girmesin !!!

0|0
    0|0
  • 17 yaşındaki bir veletin ne ciddisinden bahsediyorsun gözünüzü seveyim onların istememe sebebide yaş tır daha küçükler

0|0
    0|0
  • Ciddi olduguna inandircak uzun bsey yazmalı 😀

0|0
    0|0
  • Bence o işi bıraksın. 18 yaşından küçükler bide kardeşin erkek sıkıntı çıkar başı yanar boşversin.

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmemde sakın çakmasın en az 2 yıl cezası var.

0|0
    0|0
  • sen erkeksin fakesin anlamıcammı sandın heee

0|0
    0|0
  • ya ne güldüm okurken :D

0|0
    0|0
  • O kız benim kardesimse kardesini döverim kusura bakma :)

0|0
    0|0
  • Kinder sürprizle istemeye gitsin.

0|0
    0|0
    • sen bir daha espri yapma lütfenn :SS

• Hahaha, asıl şakayı hem varlığınla hem de sorduğun soruyla sen yapmışsın. Ama bu sefer de güldürmedi.

Kızlar Ne Diyor 8

• 17 yaşında ne kadar ciddi olabilirler

0|0
    0|0
  • Mesaj falan neymis oyle cok cocukca, kardesinin madem ciddi niyeti var kiizin annesi ablasia biliyor ozaman yuzlerini erkek gibi cikip soylesin ne dicekse

0|0
    0|0
  • 17 yaşında evlenecekler mi ne ciddiyeti :D

0|0
    0|0
  • Annesi de gelsin buluşmaya beraber lunaparka gidin

0|0
    0|0
  • atmasın hiç bir şey söylemesin kız dik duracak kabul ettirecek sonra herşey düzelecek

0|0
    0|0
  • 17 yasindaki çocuğu kim ciddiye alsın

0|0
    0|0
    • bazen 17 yasındakı cocugun aklı 30 yasındakınden daha fazladır bilmem anlatabıldım mı

• Kardesinin bebe oldugu mesaj atmayi dusunmesinden belli gitsin yüzyüze konussun

• 17 yaşında daha ne ciddisi

0|0
    0|0
    • aşk yaşamı bakıyor bu devirde ileriyi düşünüyorlar

• o zaman kendimden örnek veriyim 1 yaşında sevgili olduk 20 olduk ve hala ailem sıcak bakmıyo canım. benimde annem ablam biliyodu hahhaah aynı şeyler yani o cocugun konuşmasını ciddye almazlar sen konuş ablasıyla ya da anneler devreye girsin biz o hatayı yaptık batırdık kendimiz halletmeye çalıştık ama iş ciddiyse ailelelr girmek zorunda devreye

• 1 yaşında demişim ya 14 o :D

• Kardeşin değil sen at. Aile arasında söz takın.

0|0
    0|0
    • kendısı atmak ıstıyorda ablasına sızce ne yazması laazım cıddı oldugunu anlaması ıcın

• Ben kardeşiniz ismi neyse x i seviyorum ciddi düşünüyorum. Sizin tepkinizi endişenize anlıyorum haklısınız ama ben onu çok seviyorum ve mutlu edebileceğime inanıyorum.

Yükleniyor... ;