Güzel Kızlar güzel olduklarını kabul ederken çirkin kızlar neden çirkin olduklarını kabul etmiyorlar? ?

Güzel Kızlar güzel olduklarını kabul ederken çirkin kızlar neden çirkin olduklarını kabul etmiyorlar? ?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Aşağılık psikolojisi diyelim 😊😊😊 güzel kız zaten güzel olduğunu bilir... bilir ama, kalkıp bunu da uluorta yerde söylemez hani. Çoğu güzel kız aslında akillidir da. Genelleme yapmak her ne kadar doğru olmasa da eğer bir kız , güzel , zeki ve başarılıysa aynı zamanda akillidir da. (Zekiden kastım ders , okul , vb. zeka belirtisi gösteren olaylardaki performansı , akillidan kastım da hayata karşı duruşudur. )
    Ama şimdi her çirkin kız da böyledir diyemeyiz , mesela çok çirkin olup bu özelliğini kapatmak için gayet hanımefendi davrananlari ve bunda çok da başarılı olanları da gördüm ben 😊 ama evet, bazı çirkin kızlar var ki gerçekten kusurlarıni kabul etmeyip üstüne kusur ekliyorlar. Ve dahası cevrelerindekileri de kendilerine benzetmeye çalışanları da var. Bunlara "Umutsuz vaka" diyor ve sözlerimi noktalamak istiyorum. Beni okuduğunuz için çok teşekkür ederim...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• bu sınavdan kötü not alınca hocayı suçlamak gibi bişey kabullenemiyoruz napalım:D

0|0
    0|0
  • Birinin sana göre çirkin olması çirkin olduğu anlamına gelmediği için

0|0
    0|1
  • cünkü senin benim güzellik kiriterlerimize gore güzel olmak zorunda degiller

0|0
    0|0
  • Sanada cirkin deseler emin ol kabul etmek istmessin😝😝

0|0
    0|0
  • ben kabul ediyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü hiçbir kız çirkin değildir diye toplumun bildiği yanlışlar yüzünden.

0|0
    0|0
  • Çirkin kiz yoktur az votka vardır ;-)

0|0
    0|0
  • herkes kendince guzeldir

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;