Ailem ve çevrem paranı nasıl harcıyorsun savuruyorsun diyorlar ama bakın lütfen :D?

Ailem ve çevrem paranı nasıl harcıyorsun savuruyorsun diyorlar ama bakın lütfen :D ?
Ben mi çok para harcıyorum bakın allah için ya bide bunlar mecburi fuzuli hiçbirşey yok burada 800 lira hiçbir sosyal aktivite yapmadan gidiyor nasıl para biriktirebilirimki ben?

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• Hesabını çok güzel yapmışsın. Ama merak etme yaşın 25 olsa da hatta kendi paranı kazansan bile onların gözünde hep çok harcayacaksın :D

0|0
    0|0
    • Şuandada kendi paramı kazanıyorum ama olmuyor işte israfkar falanda değilim napıyım yemek mi yemiyim sumu içmiyim bıyıkmı aldırmayalım kremimizi deodorant mı almayayım pedmi almıyım bunlar hep masraf beni anlamıyolar :D

• Kesinlikle katiliyorum bir tisort bir bluz goruyorum ne icin calisiyorum diyorum kendim icin diyorum aliyorum bakiyorum bisey kalmamis cuzdanda sonra bir borc bir borc gecinmek zor gercekten allah yardim etsin bizden kotu halde olanlar var illaki hayat zor gercekten iyi kotu eksik fazla yasiyacagiz yapacak bisey yok :D

• Aynen öyle haklısın :) en önemlisi sağlık ve mutluluk

En İyi Kız Görüşü

• Açlık sınırında yaşıyoruz vallahi ya. Ayrıca kahve sigara içme diyenler de ayrı bir alem. Eşşek gibi çalışıyorsun yani bir kahve sigara keyfi de yapamayacaksan çalışmanın anlamı ne allasen

0|0
    0|0
    • Ne iş yaptığını da merak ettim ayrıca

• Muhasebeciyim bu arada yeni işe girdim eski iş yerimde 1600 lira kazanıyordum iki ay oldu buraya başlayalı şimdilik maaşım bu sekilde tabi ilerleyen zamanlarda taş çatlasın gene 1600 falan olur ötesi zor

• Mesleğinde başarılar dilerim canım benim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• 1390 ne?

0|0
    0|0
  • Allah yardımcımız olsun :D

0|0
    0|0
  • Kahve parası ney lan o kadar?

0|0
    0|0
    • 2.25 lira kahve hergün türk kahvesi içiyorum nerdeyse iş yerindeyken cumartesileri içmiyorum pazarda 21 gün içiyorum 21 çarpı 2.25 47.25 falan hadi diyelim bir tane benden olsun 50 dışarda 5-6 lira kahve en ucuzu :D

• Afiyet olsun, sigara içme bırak.

• aferın sana

0|0
    0|0
  • Aylık yemek 100 kahve 50 :) Yemek olarak her gün eti form mu yiyorsun?

0|0
    0|0
    • kahvaltıya 1-2 lira harcıyorum eti form galeta elma falan iş yerinde öğlen yiyiorum zaten aksamda genelde salata malzemesi aldığım için o kadar ucuz

• Deneme hedef olarak belirle bunu kendine ve başarırsın sen ki yemek ve spor olayına sabredebilen istikrarlı ilerleyebilen birisisin bunu mu yapamayacaksın peh :D

• Ya aslinda pek birakmak istemiyorum o yuzden baska bir aciklamasi yok yani tavsiyeni dusunucem tessekur ederim

• Sİgara içip spor yapmak hiç olmaz bırak bence ! o zman kalır

0|0
    0|0
    • ay evet sigarayı bıraksam her gün ona verdiğim parayı bir kumbaraya atarım ohoo :D

• tabikide :D O zman olur boş şanslar moneyleri biriktir :D

• Sigara burada ekstra kaçıyor sadece.

0|0
    0|0
  • Sigara fuzuli masraf başka bişey değil

0|0
    0|0
  • Normal bende 600 sigara 180 fature yedim içtim alış veriş benzin bin800 tl kiz olarak normal diyorum

0|0
    0|0
    • düşün alışveriş falan yapmadım yapsam neyle yapıcam belli değil

• Kiyamam ya😔

• sorma durum vahim :D:D bizim sektördede anca 5-6 sene sonra 2000 ni görürüm hey gidi hey :D

• Kahve içme öğlen mesela 😀

0|0
    0|0
    • ay öğlen yemeğinden sonra tek yaptığım aktivite türk kahvesi içmek onuda yapmıycaksam neden çalışıyoırum :D

• Yol parası veren bir şirkette çalışmaya başla:)

0|0
    0|0
  • Kontür ne la ahahahahahhahaha :D

0|0
    0|0
    • faturalı kullanıyodum saolsunlar kol gibi geldiğinden konturlu en iyisi :D

• yazın güzelmiş :)

• böyle bir kizla evlenmek istemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sigara icme ceyrek al biriktir

0|0
    0|0
  • sigara parasina bak masallah :D

0|0
    0|0
  • hiçbir sosyal aktivite yok ve 800 tl çok yani ben daha azıyla bunları yapıyorum ya ama kişiye görede değişir tabi
    sigarayı bırak veya azalt baya gidiyormuş ona

0|0
    0|0
    • aynen bırakamıyorum şimdilik :/

• karar versem bırakırım belki ama kullananlar bilir illet yakama yapıştı

• doktora git yavaş yavaş bitirmeye çalış

Yükleniyor... ;