"Iki Dev Adam" Sizce Hangisi?

Arrnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone..
Hollywood Sinemasinda Oscar lik filmler yapmamis olsalarda her sinemaseverin tanidigi, muhakkak bir filmini izledigi iki star..
Biri daglarlada komando, Ringde boksor...
Digeri ise daha cok bilim kurgu tarzinda filmlerde dahiyane robot oldu..
Ikiside cok sevildi..
Peki siz en cok hangisinin filmlerini izlediniz?
Hangisini daha fazla seviyorsunuz?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• sagdaki ben solcu olsamda sagdaki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• S. S 😀 Yazmaya üşendim adını.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu kişiler star falan değil. Aksine modaları geçmiş kişilerdir. Oscarları da yok. Sadece Stallona yapımcılıktna oscar almıştır. O da çook uzun süre önce...

1|0
    0|0
    • Oskar aldilar demedim zaten. Oskar almamis olsalarda dedim.. Belirtmek istedim,.

• Aslında söylediğin doğru bir Tom Hanks değiller yani oyunculuklarıyla ön plana çıkmamışlar Hollywoodda aksiyon biraz kolaya kaçmak gibi ama star felan değil demek haksızlık olur hayranlarına saygısızlık olur sonuçta kendi alanlarında iyiler

• @JeffTheKiller4 Şu an için star falan değiller diyorum dostum. Eskiden öyle idiler hem de en popülerleriydiler tabii ki. Ama artık bittiler. Ama yaşıtları halen oscarlık filmler yapıyorlar. Bunlar nerde?

• Arni'yi de severim ama ben Sly'cıyım

1|0
    0|0
  • Sylvester Stallone

1|0
    0|0
  • Silvester daha adam, armutsivasda negezer Turk ve musluman dusmani. Vali oldugu gunleri biliyoruz...

1|0
    0|0
  • Sylvester Stallone efsane tabiki :)

1|0
    0|0
  • Ikisi..

1|0
    0|0
  • İkisini de sevmiyorum. :/

1|0
    0|0
  • cuneyt arkın yok mu

1|0
    0|0
  • Arnold tabiki bunlar kanka zaten

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;