İlahiyat Hocama Nasılsınız dedim, Sen kimsin bana bu soruyu soruyorsun Günaha girme dedi. Haklı mı?

Ben hocayım ben sana nasıl oldugunu sorabilirim ben o kadar alim bir adamım sen 20 yaşında adam nasıl bana nasılsınız diyorsun saygısızlık etme günaha giriyorsun dedi?

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• Onun amina koyayim

0|1
    0|1
    • Ben de ! Günaha da giriyorum gerci boyle diyorum adam hoca imamatip mezunu

En İyi Erkek Görüşü

• Vay cahil hoca. O nun bilgilerinden faydalanma. Alim dedigin hosgorulu olur. Kalp kirmaz. Hatta git yuzune soyle. Sende bu sifatlar yok sen benim gozumde eksilerdesin de. Ah bana dicekti o lafi.

0|1
    0|0
    • Abi adam oyle zaten beyaz cubbe takıyor bıyıklı falan alim bir tipe benziyor ama sasirtti beni bana ders vermiyor bahcede sigara icerken gittim sen oturma dedi sen nasıl soruyorsun bunu falan...

• Kendini nasil iyi hisedeceksen onu yap. Korkma sana bisey olmaz. Utanacak biri varsa oda o

• Babama soyledim o da sen bosver yoluna bak onu at kacırmıs falan dedi, en iyisi ben o an nasıl hıssedıyorsam onu gorunce onu yapayım...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• kibir, en büyük günahların başında gelir. şeytan, kibri çok sever. sen kim oluyorsun da... diye başlayan bir cümleyi telaffuz edene, böyle demek revadır.

0|1
    0|0
    • Ya bir de sevdiğim bir adamdı tanımıyordum sırf yalnız dıye konusmaya gıtmıstım ben şok oldum zaten :S

• Sacmalik

0|1
    0|0
  • O nasıl bir sacmaliktir

0|1
    0|1
  • he işte

0|1
    0|0
  • saçmalama istersen

0|1
    0|0
    • oyle dedi ben de anlamadım :S

• bu hocan nasıl 20 yaşında oluyor?
      liseyi en erken 17 yaşında biterse 4 yıl en az ilahiyat eğitimi yine 20 olmaz

• 52 yaşında

Erkekler Ne Diyor 5

• Coo l story bro

0|1
    0|0
  • adam haklı sem kim köpeksin sadsadsadsa
    gercek sanacaklar a. k dsadassa

0|1
    0|0
    • :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddd

• bende ilahiyat okudum :D birazd derslemiş :D egosu diyelim ama bayansa sorma zaten sakın...

0|1
    0|0
    • erkek kanka bayan olsa yine iyi. s

• öyle olmaz sen iyi niyetle sormuşun bu kadar egosu tavan yapmış sakıncası yoksa hangi fakülte tanıdık bir hocamı bu?

• son sınıflara ders veriyor, bölüm başkanına söylesem mi acaba?

• O*ha

0|1
    0|0
  • sen benim kim oldugumu nerden biliyon yaprraaam belki hızırım deseydin.

0|0
    0|0
    • ya zaten arkadaşlar falan sonradan dalga geçti ansını şeyyetçektim de sonra arkadaşlar şeyyapma dedi bişi demedim ama içime oturdu

Yükleniyor... ;