Size de öyle hissediyonuz mu bazen?

Çok içli dışlı olmasam da baya yakın bir arkadaşım var ve bazen sebepsiz yere bana karşı ilgisiz davrandığını düşünüyorum. Durduk yere aramıza soğukluk giriyo sanki. Yani belki o beni benim gördüğüm kadar yakın görmüyodur buna eminim zaten, benden başka sürekli yanında olan arkadaşları var. Ama anlamıyorum yani ben ona kötü bir şey yapmıyorum, bazen çok iyiyiz bazen de iki yabancı gibi. Mesela evlerde buluşunca falan başkaları da oluyo (genelde büyükler) bizim konuşcak bir şeyimiz olmuyo. O konuşmayınca benim de konuşasım gelmiyo. Öyle kendi halimizde yiyip içip takılıyoruz, baya mesafeli oluyoruz. Anlam veremiyoğruuum... Sizin de yakın arkadaşınızla böyle şeyler oluyo mu aranızda?

Güncellemeler:
Herkes bir tuhaffgf

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir arkadaşım vardı ama artık meraba meraba o kadar. Neyseki şimdi bir arkadaşım var kardeşim gibi yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez gerçekten kardeş gibiyiz arada döveriz birbirimizi mesela :D küser iki dakika sonra barışırız :) fazla sorun etme sende öyle birinibulursun eminim.

0|0
    0|0
    • Bulamıyorum😒 Nerde nasıl tanıştınız?

• Kursa falan gidebilirsin olmadı ileriki iş hayatında illaki birileriyle tanışırsın merak etme.

• Haklısınnn

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• okuyanı siкsinler özet geç amnk

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Normal bu insan buyuklerin yaninda istedigi gibi davranamiyor

0|0
    0|0
    • Yani ama önceden daha farklıydık sanki.. En azından şakalaşıp konusurduk. Şimdi birbirimizin umrunda değilmişiz gibi. Veya önceden başka bir odaya çekilip takılırdık.

• Bunalmistir muhabbete biraz sra verin

Yükleniyor... ;