Kızlar, Taciz edildiniz mi hiç?

Neler yaşadınız neler hissettiniz bilmek istiyorum. ...

0|0
19

En İyi Kız Görüşü

• Bakışlarıyla yiyip bitirenler sıklıkla oluyor ama özellikle en tiksindiğim babam yaşındaki şerefsizlerin son derece rahatsız edici bakışları ve sözlü tacizlerine ayrıca otobüste ve minibüste fiziksel tacize de maruz kaldım ne yazık ki! İğreniyorum hepsinden! Kadın olmak çok zor, özellikle de Türkiye'de...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Sözle taciz edildim bir kez oda şöyledi : kim ne dersin desin bu dünya güzel allah sahibine bağislasin şeklindeydi. sinirim çok bozulmuştu ama

0|0
    0|0
  • Atlatmak çok zor nesini bilmek istiyorsun ki

0|0
    0|0
  • Nasıl tarif edilir ki çok kötü. Utanırsın korkarsın garip bir his alır bedenini nasıl kurtulurum acaba dersin, kurtulunca aslında hiç kurtulamadığını annarsın, bedualar edersin ağlarsın, ağlarsın kadınlığından utanırsın , ölmesini istersin. Tarifi yok az bunlar

0|0
    0|0
  • Hic sorma

0|0
    0|0
  • Otobuste bir iki kisi yeltendi. Kuvvetle dirsegimi midelerine gecirip sonra da pardon dedim. Devam edemediler.

0|0
    0|0
  • 10 yaşımdayken itin biri bisikletiyle yanımda durup kalçamı sıkmıştı neye uğradığımı şaşırdım anlık dondum bütün bilincim gitti resmen o an. yüzüme baktı kendime geldiğimde çığlık attım hemen kaçtı çok çok kötü bişeydi şerefsiz

0|0
    0|0
  • Hem sözle hem bedenen uğradım

0|0
    0|0
  • Markette olmuştu... Arkadaşımla birlikte cips alacaktık film seyretmek için adam yanımızdan ayrılmadım ve taciz etti. Bayağa korktum arkadşaıma söyledim kasaya giderkende geldi bende ''birşey unuttum gelsene bir .'' diyip adamın gitmesini bekleidm gitmedi hep içeri baktı sonra babamı aradık o aldı bizi. Fakat adam gitmişti sanırsam güvenlik kızdı. Çok kötü bir durum...

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • ... 😒

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evet edildim. Igrenc bir duygu gercektn

0|0
    0|0
    • Nasıl oldu kuşum? Fiziksel temas var mıydı?

• Evet edildim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • evet her kızın başına gelmiştir sözle olmasa bile bakışlarla

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • çook

0|0
    0|0
    • Dün asansör de pislik biri yaptı bunu bana. ..

• Dayanarak, sözle, kar topuya taciz edildim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;