Dürüst olun evli olsanız ve başka birinden etkilenseniz eşinizi aldatır mısınız?

Ben kesinlikle aldatmam, eşime sadık kalmayı tercih ederim hatta elimin tersiyle iterim o kadın bana yapışsa bile.
Kızların oranını görmek istiyorum anket yaptım ki herkes dürüstçe çekinmeden içindekini çıkarabilsin diye nasıl olsa içinizdekini sizden başkası bilmiycek :D

• Evet hoşlandıysam eşimi aldatabilirim.
    A seç
  • Hayır kesinlikle aldatmam eşimi.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
ya kızlara bak hepsi namuslu kesildi vay anasına :D sanki o tvlerde gördüğüm kocasını aldatıp infaz edilen kadınlar türkiyeden değil de başka ülkeden :D

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Baskasina asik olmam da bir nevi aldatma ayrilirim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Asla ama asla. Zaten hoşlanmam da. Büyük konuşmayayım ama böyle bir kişiye farklı düşünceler beslenmem. Dolayısıyla güzelliği de beni ilgilendirmez ki zaten güzel olan birçok kız var etrafta. Bu eşime olan sevgimi azaltmaz. Ben sevgime sadık biriyim. Aldatan şerrefsizdir.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• aldatmam ama başkasına aşık olursam gider insan gibi anlatırım ayrılırım bu kadar basit.

0|1
    0|0
    • tamam o farklı bir durum. ama kocanın seni her anlamda ilgisiz bırakmadığını düşün.

• ilgiyle sevgiyle ilgisi yok ki. kocamla beraberken ben başkasına aşık olursam sıkıntı bendedir. ben sevmemişim demektir kocamı yeterince..

• Aldatmam çünkü en başta kendime saygı duyuyorum bana yakışmaz böyle hareketler.

0|0
    0|0
  • Çatır çatır aldatirim ilgisiz bırakmasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;