İnsanların damarına basmayı sever misiniz?

Sinirlendirmek hosunuza gider mi? Peki ya sizin damarınıza bassalar?

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beni sinirlendirmeye çalışanlara evet hemde bunu öyle bir yaparım ki öyle iğneleyici laflar kullanır öyle zaaflarından vururum ki ne olduğunu anlamadan boğazıma sarılırlar.. Çok iyi kullanırım dilimi karşımdakini dilim ile döverim bir nevi :) ama bu her zaman olmuyor Çok sinirlenirsem sakin bir şekilde laf sokmayla başlıyor yine sakin bir şekilde bitiriyorum karşıdaki çıldırıyor çıldırıyor :) bunun nedeni birazda İnsan psikolojisi hakkında bilgi sahibi olmam.. Hele hele karşındaki kişi öz güveni yüksek kendini çok güçlü büyük üstün gören bir kişiyse sizin ezik bir insan olduğunuzu düşündüğü için ezik gibi gördüğü insandan laf yemek daha çok zoruna gider.. Bu tiplerle herkes hayatının bir döneminde illaki karşılaşır bu kişiler Gösteriş budalası olup her şeyi kaba kuvvet ile çözmeye çalışan insanlar tarafından şımartılmış ortam adamı ortam maymunu olmuş kişilerdir.. sinirlendiklerinde konuşmaya değil direkt kaba kuvvete başvururlar Kendilerinde lider vasfı gördüklerinden gurubun en zayıf üyesi olarak gördüğü kişiden azar yemek çok daha zoruna gider Sen anlamadın belki ama bu sözleri yazdığım kişi bunları okursa anlar ama o kişinin yani burada verdiğim tarife birebir uyan adamın ks de asla işi olmaz onu pavyonlarda bulursun anca..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bana yapilmasından hiç hoşlanmam dolayısıyla kimseye de yapmam. Hoş bir davranış değil ilişkileri zedeler.

0|0
    0|0
    • Adinizi cok begendim :) umarim hayirli evlatlara sahipsinizdir

• Teşekkür ederim. Hayırlı olurlar mı bilemem ama ikiside güzel ahlaklı saygılı güzel yürekli imanlı insanlar. Rabbim herkesin evladının sizin ve benimkilerin yüzünüzü güldürsün.😊

• sevdiklerimin yalnız

0|0
    0|0
  • gitmez neden gitsin ki beni sinirlendirklerinde ben hiç hoşlanmıyorum ve bunu başkasına da yapmam

0|0
    0|0
  • sinirlendirilmeyi sevmediğim için insanları da sinirlendirmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Damarima basanin damarina basmisimdir hangimiz daha iyiyiz diye

0|0
    0|0
  • hayır kimseyle gereğinden fazla konuşmam zaten ailemle bile

0|0
    0|0
  • Valla ne yalan söyliyim arasıra yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • Kimsenin damarına basmam, kimse de benim damarıma basmasın.
    Sonra problem çıkıyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;