Tavuk eti fakir yiyeceği midir?

bir tanıdığım twitterda aynen şöyle yazmış: 'tavuk etinin tadı diğer etler kadar güzel değildir. ucuz olduğu için tüketilir'

0|0
2551

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

• kırmızı ettin kilosu olmuş 40-50 tl ne yapalım beyaz et yiyoruz bizde

0|0
    0|0
  • Ne alaka inek restorandami yemek yiyor? Ki herkes yiyor !!! Tavuklar da kasaptan pirzola yesin tavuğu yalnız aliagaoglu yiyebilir o zaman bu ne be☺☺☺☺

0|0
    0|0
  • Kırmızı et sevmiyordur belki ya da gut olmak istemiyordur tavuk yiyordur ne alakası var saçmalama manyak mısın :D

0|0
    0|0
  • çok şanslısın herkese nasip olmaz böyle astronomik aptalları görmek :) tavuk eti sağlıklı bikere ya avrupada kırmızı etten daha pahalı

0|0
    0|0
    • avrupada kırmızı etten daha pahalı olmasına şaşırdım

• kendi gözümle görmesem inanmazdım ama balık ve tavuk kırmızı etten pahalı. Sağlık açısından daha fazla tüketiliyor ve domuz eti kadar kolay elde edilmiyor.

• napalım 200 gram ete 50-100tl bayılıp yediğimizden bir bk anlamayalım mı? kahrolsun zamlar. :D zamcıklar bir düşürmüyorlar vergileri.

0|0
    0|0
  • Ben 1 aydır yiyemiyorum parasızlıktan sence fakir yiyeceği mi :D

1|0
    0|0
  • TAVUK ETİ ÇOK PROTEİNLİDİR AMA SORARSENKİ FAKİR YİYECEĞİMİ NİYE BÜYÜK YAZIYORUM bence fakir yiyeceği değildir !!

0|0
    0|0
  • Damak tadi tartisilmaz.

Fiyat etken olabilir ama sadece tavuk yiyenler fakir diyemeyiz

0|0
    0|0
  • mangalı iyi oluyor pul biberi veya tatlı pulbiberi bastınmı alsana kırmızı et :D

0|0
    0|0
  • Fiyatı ucuz olduğu için tüketildiği doğru,
    Ancak dönerde tavuktan başka et sevmem.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    31

Kızlar Ne Diyor 25

Yükleniyor...