Erkeklerin hepsi bana çıkılacak kız gözüyle bakıyor. Sevgilim olsun istemiyorum fakat kimle tanissam hemen sevgili olalim diyor ya da benden hoslandigini soyluyor arkadas kalalim deyince benimle birdaha konusmuyor hayir anlamiyorum bende mi sorun var? Nerde yanlis yapiyorum bir atne erkek arkadasim yok cunku ya benden hoslaniyolar ya da cikma teklifini reddedince gidiyolar benimde duzgun arkadaslarim olsun istiyorum ne yapmam gerekiyor?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Erkekle kadinin duzgunce arkadas olabilmesi cok zor hatta imkansiz.
    2. Sorun sende degil onlarda... sevgili edinmek hic iyi degil cunki o bir saglam bag kuramayan erkeklerin niyeti sevmek felan degil. Bu yuzden gelip senden "hoslandigini" soyluyorlar ters yapinca burada bana kemik cikmaz diyip uzuyorlar. Bu yuzden kafaya takilcak birsey degil aynen boyle devam et.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkekten kanka kardeşin yerine koyacak birisini bekleme

He olanlar şöyle olur küçüklükten beri beraber büyüyorlar artık birbirlerini kardeş olarak görüyorlar. Elin oğlu gelipte senle arkadaş olmak istemez.

Arkadaş ayağı her zaman popo ayağıdır

0|0
    0|0
  • böyle kız tiplerini bilirim genelde erkeklere çok sırnaşık yakın olur adamında kafası ondan karışır kesin öylesin

0|0
    0|0
  • Burasi yetmiyormu ac biriyle sohbet kim oldugunuda bilmiyolar istedigin gibi sohbet et :)

0|0
    0|0
  • Öylelerinin gitmesi daha iyi. seninle kalmadığına göre demekki gerçek sevgili olarak değilde amaçları farlı yani

0|0
    0|0
  • Hepsi abaza boşver sen

0|0
    0|0
  • sende sıkıntı yok cevrende olan erkeklerde sıkıntı

0|0
    0|0
  • Doğru yerdesin burada çok arkadaş canlısı insan var

0|0
    0|0
  • - Merhaba