Japon dili ve edebiyatı?

üniversiteye hazırlanıcam seneye normalde amacım ingilizce öğretmenliğiydi ama ablam bana git japon dili oku dedi. örnek verdi birisi okumuş hostes olarak işe başlamış bir kaç aya arabasını bile almış.. Sizce ne yapmalıyım? Riskli gibi ve zor

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 ayrı alfabesi olan, 3. alfabesi olan kanjide binlerce simge bulunan, tamamen bize yabancı bu denli zor bir dili ufak umut ışıkları ile okumak ha?

Yok arkadaşım, İngilizce'den şaşma derim. Bu ülkede diploman olmasın ama iyi derece ingilizce bil parasız kalmazsın. Kimseye kulak asma, İngilizce olsun.

1|0
    0|0
    • Haklısınız aslında bende öyle düşündüm zaten ne japonyaya ne animeye falan ilgim var ondan öğrenmem daha bir zorlaşırdı herhalde.. teşekkürler

• ingilizce öğretmenliği okuyup da hostes olarak işe başlayabilirsin :) illa japon dili okuman gerekmiyor :) tarih okuyan bir tanıdığım thyde işe başladı hala da çalışıyor :)

1|0
    0|0
    • o sadece bir örnekti.. japonya ticarette falan olan bir ülke biliyosundurki bu sebepten iş bulunabilir.

• japonya her bakımdan iyi hatta çeviri işine girersen de çok para var :) her insan ingilizce biliyor ama japonca bilen çok az insan var ve ayrıca n1 seviyesinde falan direk japonyada çalışma imkanın falan var. ben amacın hostes olmaksa diye dedim onları :)

• teşekkürler

Yükleniyor... ;