Yaptığımız tatillerden dolayı aileme kızıyorum haksız mıyım?

annem ve babam memur bu yüzden akrabalarımızın olmadığı bir yerde yaşıyoruz. Olduğumuz yeri seviyorum ancak tatil olunca akrabalarımızın yanına gidiyoruz. Annem ve babam farklı yerlerden. Bu yüzden bu sene babamınkileri görmeye gittiysek seneye anneminkilere gidiyoruz.
Uzaktan gelen biz olduğumuz içinde ya bizi görmeye geliyorlar ya da biz ziyaretlerine gidiyoruz. Anlıcanız evler arası geçiş yapıyorum.Öyle dışarı çıkıp gezelim, piknik falan yapalım böyle şeyler yok.
Sonrada eve dönüyoruz annem ve babam kardeşlerini, akrabalarını vs gördüklerinden mutlu oluyorlar bende tabi mutlu oluyorum ama yılın sonunda tatil aslında yok.
Eve dönünce ailem öyle dışarı çıkmayı, piknik yapmayı vs öyle arzulamazlar evde olalım düşüncesindeler. Bu yüzden evdeyiz gezmeye de gitmiyoruz.Çevremdeki insanlara bakıyorum düzgünce tatil yapıyorlar ben 19 yaşıma geldim bir kez olsun gerçekten tatil yapmadım. Kızıyorum biraz başka ailelerde var ama onlar çok daha iyi geçiriyorlar. İnsanlar bana tatilde ne yaptın dediklerinde biraz atıyorum yani işte uzun zamandır görmediklerimi gördüm ya çok güzel gibilerinden

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• allah başka dert vermesin

0|0
    0|0
  • az benim kafadasın ben yalnız başımayım ama gezmeyi tozmayı seviyorum akrabalar çağırdığında bahaneyle gitmiyorum yanlarına onun yerıne bazen yurt dışı turlarına bazende yurt içinde gitmediğim yerlere gidiyorum :) annen baban gidiyorsa akrabaya sen mecbur değilsin

0|0
    0|0
    • benim öyle gitmiyim deme şansım olmuyor maalesef zorla gidiyorum. İtiraz etsem bile işe yaramıyor.

• akrabalar olunca toplu hareket ediliyor ama bir şeyler değişecek tabi artık

• deiğiştir ama kımseyi incitmeden

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;