Annemden biktim ya off?

Annem yuzunden yilbasi partisine gidemedim cocuk ta degilim 19 yasindayim biktim ondan ya of rezil oldum millete sizce de hakli degil miyim yani gitsem ne olurdu ki?

0|0
2345

En İyi Erkek Görüşü

• وَقَضَى رَبُّكَ أَلاَّ تَعْبُدُواْ إِلاَّ إِيَّاهُ وَبِالْوَالِدَيْنِ إِحْسَانًا إِمَّا يَبْلُغَنَّ عِندَكَ الْكِبَرَ أَحَدُهُمَا أَوْ كِلاَهُمَا فَلاَ تَقُل لَّهُمَآ أُفٍّ وَلاَ تَنْهَرْهُمَا وَقُل لَّهُمَا قَوْلاً كَرِيمًا vİSRÂ-23: Ve Rabbin emretmiştir ki, kendisinden başkasına ibadet etmeyiniz ve ana ile babaya ihsanda bulunun. Senin yanında onlardan biri veya ikisi de ihtiyarlık çağına gelirse sakın onlara of (bile) deme ve onları men etme (azarlama) lâkırdılarını kesme ve onlara güzelce hitapta bulun.) / Ömer Öngüt (17/İSRÂ-23: Rabbin yalnız kendisine kulluk etmenizi ve ana-babaya güzellikle muâmele etmenizi emretti. Eğer onlardan biri veya her ikisi senin yanında iken ihtiyarlığa ererlerse onlara öf bile deme, onları azarlama, onlara güzel ve tatlı söz söyle.) BÖYLE BİR AYET VARKEN BENCE ANNEN HAKKINDA SÖYLEDİKLERİNİ BİR DAHA DÜŞÜN DERİM

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen gençsin arkadaşlarınla eğlenmek istiyorsun, o da anne sana bişey olmasından korkuyor. Her iki tarafında kendine göre haklılık payı var. Annene kızma

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• bir partiye gidemedin diye niye rezil olasin ki?

Iyi etmis bu ozentilikle zivanadan cikarsin sen.

1|2
    0|0
  • 2 gün sonra topraklarını öpersin zoruna gider. Ben anneannem ve dedemle girdim yeni yıla yaşlı insanlar belki beraber son yılbaşımızdır diye düşündüm. Biraz olgun düşün lütfen...

0|3
    0|0
    • Bence kiz haksiz da, sen de makul degilsin. Bana babaannem beraber girelim dese (ki demez) kabul etmem.

Gerci babaannemin sevilecek hicbir yaninin olmamasinin da etkisi var.

• Yok bee anneannem çok tatlı kadındır yeri çok ayrı @Ragnar_Lodbrok

• Bunu bir kızın olunca anlayacaksın prensex.

1|0
    0|0
  • Gizli olmasaydın sana çok şey söylerdim.
    Yine söyleyecem.
    Yılbaşı partisi de neymiş.
    ana babanın sözünden çıkma. otur evde onlarla seneni bitir.
    Ana baba sözü dinlemeyen iflah olmaz.

0|1
    0|1
  • nolucak gitsenki ne olabilir en fazla annenin kalbini kırarsın, cehennemin yoluna gidersin başka bişey olmaz

0|0
    0|1
  • Ow şu kızı elime verecekler varya ağzına zıçardım

1|1
    0|0
  • Bu sorunun troll olduğunu fark eden tek kişiyim

1|1
    0|0
  • He yilbasi partisine gidemedin diye rezil oldun, Artik arkadaslarini yuzune nasil bakacaksin! Ne sacma dusunceleriniz var..

0|0
    0|0
  • haklı deılsın kanks

0|0
    0|0
  • Annedir o, gün gelir anne oldugunda onu anlarsin. Annelerden bikilmaz, Haram olmasaydi Anneme Tanri gibi tapardim. ;)

0|0
    0|0
  • Valla kusura bakmada, ebenin **mina kadar yolun var, anne o seni dogurmus buyutmus, laylaylom seyler icin annene laf soylemene izin vermem

0|0
    0|0
  • Anneden bıkılmaz kezban

0|0
    0|0
  • tabi canım cok haklısın cok..

0|0
    0|0
  • Annen haklı neler olur neler.

0|0
    0|0
  • Buyuk sozu dinle sen bosver. Bir gun dogru olmasiyla karsilasiyorsun illaki

0|0
    0|0
  • Gidince g*tün göğe mi erecekti böyle insanlara ayar oluyorum ha.

0|0
    0|0
  • iyi olmuş otur oturduğunda yerde. Bak bize gidecek bir yerimiz bile yok bir kedim bile yok. :P

https://www.youtube.com/watch?v=tS5l0V3cgos

0|0
    0|0
  • Sen hala gerçek dünyanın farkında değilsin. Farkında olan o senin biricik anneni dinlemeye devam et.

0|0
    0|0
  • Neden rezil olacakmış sın?

0|0
    0|0
  • Gitmedin diye annene biktin denilmez git ondan ozur dile.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 22

• böyle annesine babasına ölfleyip bıkıp bir de kendini çok büyükmüş gibi düşünenlerin ağzına ıslak tuvalet terliğiyle vurasım var. bak çocuk anne baba herşeyin en iyisini bilir çocuklarına zarar gelsin istemezler yılbaşı gibi ipini koparaanın dışarda olduğu bir gece kız başına düdüklerler adamı.

0|0
    0|0
  • annen senin basina kotu biseyler gelmesinden korktugu icin seni korumak istemis bu rezil olmak degildir

0|0
    0|0
  • Anneler rezil etmez. Edebini takın.

0|2
    0|0
  • Meze olasin gelmis, yar etmemis anacigin.. kır dizini otur..

0|0
    0|0
  • partiye gitmee ölürsün :D

0|0
    0|0
  • Anneden bılmak nedir olmaz öyle şey 😕

0|0
    0|0
  • Aneni dinle ve evinde otur doğudaki kızlar gibi. Onlar hiç şikayetçi degil sende olma bazen gece çıkmalarında herşey insanın basına gelebiliyor dikkt et aneni uzme

0|0
    0|0
  • arkadaşım mod 10

0|0
    0|0
  • 19 yaşındasın, böyle davranıyosun. Çocuk değilsin hmmm. Anan az bile yapmış sana

0|0
    0|0
  • Bu olmamış geri iade edin bunu.

0|1
    0|0
  • Anneler ne deseler haklilar. Otur evinde

0|0
    0|0
  • %100çocuksun.

0|0
    0|0
  • Hajki deyul annendeb ne bikiyon o senin annen bizim dinimizde yok öyle sey parti diyi

0|0
    0|0
  • Doğru çok büyümüşssün gitsen ne olucak demi

0|0
    0|0
  • Hamile kalıncada sıkılırsin

0|0
    0|0
  • partiye gitte ellesinler seni ananı dinle

0|0
    0|0
    • Ya kiz kiza olucaktik ama 😞

• Ne olursa olsun anneden bıkılırmı hiç ya bn mesela yeni yıla ailemle birlikte evde girdim.

0|0
    0|0
  • haklısın canım ama annende iyiliğini düşünüyo ikinizde bir yanda haklısınız ama izin vermesi lazımdı nolursa olsun zaten reşitsin karışamaz kendin gidebilirdin

0|0
    0|0
  • Aynen kaderdaşım , anneme söylemediğim kötü söz kalmadı ama her şeye rağmen seviyoruz birbirimizi :) Kavga edip barışıyoruz anneler böyledir.

0|1
    0|0
    • Troll soruya ciddi cevap verdik iyi mi :)

• işte senin gibi kızlar yüzünden anne olma haklarımdan vazgececegim.
    nedense annen degil de sen itici geldin bana.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...