Müslüman alemi kan aglarken halen yilbasimi kutlayacksiniz?

Ac, acikta, sogukta savaştan kacarken nasil olurda cilginca kutlarsiniz?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Aysen katiliyorum. Askerlerimiz orada bizim icin nobet tutarkenbu sogukta, siz burada sicacik evlerinizde ya da barlarda cafelerde nasil hoplayip ziplarsiniz kafam anlamiyor... birde birsuru para jarcaniyor bunun icin o paralarla nice fakirler doyurulurdu turkiyede fakir kalmazdi be..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet diğer yollar bitti şimdi bu yolumu kullanıyorsunuz? Müslüman alemi her gün farklı bir mağduriyet içinde, bu durum sadece yılbaşında mı aklınıza geliyor? İnsanlar ister kutlar ister kutlamaz bundan sanane kardeşim? He sen kutlamazsın, yas tutarsın eyvallah. Anlarım. Ama kutlayan insanlara da böyle bir soru yöneltmek terbiyesizliktir.

1|0
    1|0
    • Terbiyesizligi sen kutlamakla yaparsin.. Seviyemdeki insanlarla tartismayi severim fakat sen cok ufaksin gözümde.. Engelliyorm seni.

• @soran nede güzel küçük görüyorsun insanları yalnız sorarım sana diğer günler Müslüman kardeşlerimiz için kaç rekat namaza duruyorsun? Önce ondan haber ver. Cehalet parayla değil tabi. Arkadaşta senin sevine düşecek kadar basit biri değil 😉

• Bir cok kisi bilmez yilbasinin hristiyanlarin dini bayrami oldugunu. Ramazan bayraminda oruc tutan bir gayrimuslim gormedin hic ben 😀

0|0
    0|1
  • Elhamdülillah Ateistim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;