Şu an İzmire kar tozduğunu biliyor musunuz?

İzmire kar tozuyor 😄😄😄🙆🙅💁🙋❄️❄️❄️⛄️⛄️⛄️
Tamam belki kar tanecikleri yere düşmeden erimiş olabilir ama sonuçta kar taneciklerini gördüm😄😄 ( kar tanesi demiyorum taneciği diyorum 😂😂)
o ne soğuk ya dondum resmen Allah evsizlerin yardımcısı olsun

izban kullanıcaklar için söylüyorum şemikler istasyonunda sinyalizasyon arızası varmış bu soğukta halkapınarda 45 dk bekledim düzeltilmiş olabilir ama siz yine de dikkatli olun kalın giyinin.

Herkese iyi eğlenceler. Siz de kalın giyinin iki gündür zmir bile soğuk hastalanmayın bol bol bitki çayı için 😊😊

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• teşekkürler sabah izban konusunda uyardığın için sayende araba ile cıktım bu soğukta üşümekten kurtuldum iyi ki varsın yani şu siteyi bu kadar faydalı daha kullanan birini görmedim:)

1|0
    0|0
    • İşte bn çok tatlıyım ya 😂😂 şaka bir yana düzelmiş olabilir ama bn çok bekledim

• Pek öyle şeylerim yok ama siz bilirsiniz

• Sırf toplu taşıma konusunda uyarsan yeter ya :D Beklemekten nefret ediyorum.

• Al da gözün kar görsün allahın izmirlisi :) https://i.hizliresim.com/gZ5d73.jpg

1|0
    0|0
  • birazdan geçer.

Ben alçak yerdeyim buraya hayatta yağmaz :D

1|0
    0|0
  • İnşşallah bir gün bir karıya kar görmüş izmirli gibi tepki veririm ve çıkar aradan o da hemen.

1|0
    0|0
  • izmirde olmak güzel ama soğuk be

1|0
    0|0
  • gemıden dısarı cıkamıyorum kı dotum dondu

0|0
    0|0
  • Izban :D

0|0
    0|0
    • Sen nerelesin :)

• Alışkınız soğuğa sıkıntı yok. :)

0|0
    0|0
  • adanada o bile yok :)

0|0
    0|0
  • yok izmirdeyim

0|0
    0|0
  • Nişantaşında dizime kadar kara batarak geldim işe sabah.

0|0
    0|0
  • Ne diyor bu karı...

0|0
    0|0
  • kar tozuyor ne demek Allah aşkına

0|0
    0|0
  • Tam balkona çıkıcaktım soru dünmüş. Sen şimdi dün 45 dakika halkapınarda bekledin yani oyy

0|0
    0|0
  • Bebegimm sabah gunesle nasil parladiklarini gordunmu peki :) elmas yagdi sankii

0|0
    0|0
  • sabah bornovada bildiğin lapa lapa yağdı yahu ((: gerçi yine tutmadı ama olsun ((:

0|0
    0|0
    • Sorma ya dondum sabah kar taneciklerinin resmini çekeyim ddm fotoğrafta görünmediler 😂

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...