Çevrenizde egoist olduğunu düşündüğünüz kişinin en belirgin özelliği nedir?

Benim arkadaşlarımdan biri oldukça egoist bir yapıya sahiptir ve en 'ben egoistim' diyen özelliği çevresindeki herkesi kötülemesidir. Sizin egoist olduğunu düşündüğünüz kişinin özelliği nedir?

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmedikleri konu hakkinda ortaya bisey atilinca konu hakkinda 0 bilgiye sahip olmalarina ragmen mal mal yorum yapip kendini hakli gostermeye çalışması

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güçlü ve güçsüz yönlerini bilen insan kendine güvenen insandır, sevilir.

Ama güçsüz yönlerini bilmeyen ya da bilse dahi satmaya çalışan, güçsüz ve kötü yönleriyle dahi prim yapan, ne yüzden kendine güvenildiği dahi anlaşılmayan, kendi kendini şişirmiş insanlar egoisttirler, yani en azından ben böyle tanımlıyorum ve son derece de itici bir durum.

1|0
    0|0
    • Evet katılıyorum. Kendilerine güvenleri yok ama varmış gibi göstermekte tam onların işidir. Aslında ülkemizde bu sorunla çok karşılaşıyoruz. Benim yabancı arkadaşlarım da var hiçbiri egoist değiller. Türkiye standartlarında da neden bu kadar egoist olduğunu kestirmek güç biraz.

• Bak bu öteden beri benim de merak ettiğim bir durumdur. Bizim ülkede çoğu insanda tuhaf bir gerginlik hali var. Sen ve ben dahi payımızı alıyoruzdur bundan, keşke biraz rahatlasak da kendimizi bilebilsek.

• Çünkü herkes farklı bir alemde yaşıyor. Birbirimizi anlayamıyoruz, anlamaya da çalışmıyoruz. Sorunları çözemediğimiz için bir yerden sonra patlak veriyor. Tamamen psikolojik bunların yaşanması bence, ülkemizdeki ruh hali boğucu ve gitgide daha da boğucu oluyor. Maalesef farkındalık seviyemiz düşük olduğu için de elimizden bir şey gelmiyor.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece kendilerini düşünürler başkalarının hakkı dahi olsa gözlerni kırpmadan yerler. Hayat işte :)

1|0
    0|0
  • öyle kişileri çevremde barındırmıyorum

1|0
    0|0
  • Herkes beni konuşsun. Her konuda kendine pay çıkaran. Bir kızla görüştüğü zaman kasılma ciddi olma.

1|0
    0|0
  • egoist olmasıdır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkese tavır yapıyor, böbürleniyor. Sonrada normale dönüyor. Tam bir egoist bir arkadaşım.

1|0
    0|0
  • Amirimin Rütbeli oluşu

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;