Herşey iyi güzelde abi bu sitedeki dayıları anlayamadım yaa bide çok genç kızlar onlardan hiç rahatsız olmuyolarmıki?

Amca gelmiş 60 ına yahu git kahvede okey oyna nebiliyim demli çay falan iç ne işin var evladın yaşındaki insan topluğunda gençlre de bakıyorum gayet relakslar ilginççç...

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Dayı'nın bize bir zararı olmaz. Soruları cevaplıyor tecrübelerini aktarıyor. Burdaki genç Erkekler gibi takip ve mesaj atamiyo çünkü

0|0
    0|0
  • Napak dislayalim mi 40 yas ustundekileri ayrica zararlari yok. Oylece bakiyolar.

1|0
    0|0
    • Maksat tabiki onları dışlamk değil ama ne blym orta yaş bir amcanın salincakta sallanması gibi geliyo bana:))

• 😂😂😂allaha sukr yne sosyal medyaya kafalari basiyor. simdiki dedelerde az degl 😂😂😂

• Sorma ben dedeleri herzaman gözünde gözlük torun severken hayal etmişimdir:))

Erkekler Ne Diyor 1

• İlginç olan ney benim bildiğim burası 18 yaş üstü herkese açık bir site

1|0
    0|0
    • O konuda hemfirm ama burada simdi her genç insan özelinide paylaşıo ve bu konular pek orta yaşa hitap etmio die düşündümm

• Herkese hitap eder gençlerin bilmediğini onlar daha çok biliyolar yaşam konusunda başka bir konuda çünkü onlar yaşadıklarından ders çıkarıyor. Her nerede olursak olalım unutmaki her zaman büyüklerimizin nasihatini dinlemeye ihtiyacımız var

Yükleniyor... ;