Veri tabanı acces ten tablo oluşturmayı bilen var mı?

benim için çok önemli insanlık namına bilen anlayan bir yazabilir mi

Güncellemeler:
benim için çok önemli insanlık namına bilen anlayan bir yazabilir mi

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Yav arkadaş şimdi bunu burada soracağına git arat netten milyonlarca içerik bulursun... Sırf laf olsun xper kasayım veya popi olayım diye afedersiniz de götünüzü yırtıyonuz... :/

0|1
    1|0
  • Ne için , ne üzerine veri tabanı oluşturacaksın söyle bakalım ona göre yardımcı olalım.

0|0
    0|0
    • elektronik mağaza ile ilgili gereksiz tekrar olmayacak bir tablo

• Öyle mi, hadi bakalım.

• Kendin ol, kasmadan rahatca olduğun gibi açarsan kendini elbet sorun yaşamazsın kasma bakalım. Güler yüzle, samimi bir yaklaşım dürüstce her kapıyı aralar fazlasına elbette ihtiyaç yok. Yeri geldiğinde gülecek espiri ile karışık olana değer biçecek yeri geldiğinde de ciddi bir tavır sergileyeceksin elbet daima resmi olmanın bir anlamı yok. Olduğun halde yaklaşım en doğrusu, rahat ol. Bizim gibi birinin bu sözlerde bulunan bu ciddiyetde veya resmiyetde söze giren birinin stand up gösterilerinde bulunduğu aklına gelir mi ancak çoğu noktada istek üzerine bazı otel açılışlarında gidiyorum özell davetlilerle hoş bir sohbet ortamında karşılıklı bu ve benzeri gösterilerde bulunduğumda oluyor demem şu herşey ayarında olduğu takdirde en güzeliyle hem gülersin hem de dolu dolu yaşarsın kısacası ne söyleyebilirim gibi düşüncelere sokma kendini, kendin ol kafi. :)

• Ne için kullanacaksın

0|0
    0|0
    • ödev bu elektronik mağazasının tablosunu

• Webmaster forumlarında benzer içerikler vardır
      ya da yapılmış bir projeyi kendi ödevin için değiştirirsin forumları araştır

• tamam teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;