Türbanlı olup dar giysiler giyen kızlarımız?

Cok fazla bilincsiz kapanan var. Dışarıdan hoş göründüklerini düşünüyorlar biliyorum ama öyle olmuyor. Siz ne düşünüyorsunuz karşınızda böyle birini görünce? Kendi seçimi deyip geçiyor musunuz, iğneliyor musunuz icten içe?

Güncellemeler:
Bakınız lütfen kırıcı olmayın ben hiç kimseye karışmam. Sadece sizin fikirlerinizi istiyorum lütfen kırıcı olmadan söyleyin söyleyecekseniz, söylemeyecekseniz gidin. Bundan 2-3 sene oncesine kadar ben de öyleydim. Güzel olduğumu sanardım. Ama öyle değilmiş.. İnsan uykuda oluyormuş meğerse. Hiç kimseyi duymuyormuş. Çok şükür artık giyimime dikkat ediyorum. Ve etrafımdaki o kötü hissettirici bakışlar yokken insan daha huzurlu oluyor :)

0|0
1541

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 41

• gerçekten tessettüre girmek demek şimdiki kızlar gibi kafasını rengarenk şalla kapatıp dötünüe dar tayt ya da pantolon giymek değildir.
    Ben şahsen iran modeline doğru gittiğimiz kanısındayım

1|0
    0|0
  • Çok zoruma gidiyor bir tek ben mi böyle düşünüyorum derdim hep benim gibi düşünen de varmış böyle bir soru olduğuna göre

1|0
    0|0
    • Maşallah için rahat olsun senin Allah korkusu olmayan kalp düşünmez böyle şeyleri. Düşünenler güzellik düşünürler işte

• Onlar namussuzluğu gizlemek için o türbanı takıyorlar. Hal böyle olunca, onlarla ciddi düşünmem.

1|0
    0|0
  • Bence kim nasıl ne şekilde giyiniyorsa öyle giyinmeli.

1|0
    0|0
  • İnsan bilinçle yapmalı bunu. Grubunu suizan altında bırakmak pek iyi değil.

1|0
    0|0
  • Onlat sırat koprusunun ustunde durup cennet kokusunu alamadan cehenneme gidecekler

1|0
    0|0
  • Süslümanlardan mı bahsediyoruz evet hiç sevmiyoruz kendilerini.

1|0
    0|0
  • sanane la;
    senimi avutcaz burada alla alla yvvvvvv

1|0
    0|0
  • Ya kapalı olursun ya açık ortası olmak insanın kafasını karıştırır

1|0
    0|0
  • onlarda cok dar giyiniyorlar adamı tahrik ediyorlar

1|0
    0|0