Türklerin avrupayı feth i yapıl dı mı?

Son zamanlarda daha çok duyar oldum avrupaya giden Türk erkekleri orada yaşadıkları ilişkilerinden doğan çocukları babalarını aramak için Türkiye'ye geliyorlar. Ben bu durumu Türklerin Avrupayı Fethi olarak adlandırmaya başladım. Bu durum övünülecek birşey değil tabiki. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bişey var evet orda turk erkeklerınden dogan cocuk sayısı oldukca çok ama aynı sekılde yabancılardan cocuk duguran kadın turk kadını sayısıda oldukça fazla

1|0
    0|0
    • onlar gündeme gelmediği için dikkat çekmiyor galiba. ben hep babasını arayanları görüyorum.

• bende pek görmedım ama duydugumu söyluyorum avrupada yasayan bayan arkadaşlardan orda toplanık erkek striptizci izlemeye giden turk kadınlarının sayısının cok oldugunu aile ilişkilerının cogunda hedefın bir bireilerıne göz koymak oldugunu söyluyorlar

• striptiz olayını duymuştum galiba. çok ilginç gerçekten

En İyi Kız Görüşü

• Almanlarin bir cogunda anne baba, aile bagi yok. Hepsi kendi hayatini yasiyor. Sanmiyorum öyle durumlarin cok oldugunu.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...