Arkdslr lise açıktan okuyorum lokantada komiym işimi pek sevmiyorum kolay iş ne olabilir sertifika alıp da meslek olck?

Çalıştığım yer çok kolay haftada 2 gün tatil çalışma saati de süper ama kılık kıyafet pek beğenmedim müdür biraz uyuz burdan cikarsam ne iş olur acaba güvenlik görevlisi olur mu silahsız yaş 18

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş kolay yoldan para kazanmak istisnai bir durumdur. eğer paran varsa ve piyasada adın varsa çok emek harcamadan kolay yollarla büyük paraları kazanabilirsin.

Son yıllarda işçilik fiyatları acayip arttı. Boyacılık, araba tamirciliği, inşaat işçiliği Vs Vs işler çok kazandırıyor.
    Benim tavsiyem önce bir altın bileziğini takacaksın. Bu altın bilezik de sermaye gerektirmeyen bir iş olacak. Birkaç yıl sürünür sonra uçarsın.

0|0
    0|0
    • İnşaat pis İş be abi araba tamircis ligi De 😂😂 güvenlik görevlisi silahsız olsam simdlk iyo olmazmi 1400 1500 maaş idareten

• Kendi İş imi kurmak istiyorum daha doğrusu 100 bin lk bir sermaye mese la ben patron olim yeter bana rahat olmak istiyorum stres istemiyorum kuruyemiş ci flaan ufak bir tekel dukkan i falan olmazmi

• Kuru yemiş tekel işi iyi

• Ben diyecektim güvenlik görevlisi diye sen yazmışsın, bildiğim kadarı ile silahsız olabiliyorsun, bende yazıldım şu an silahsıza.

0|0
    0|0
    • Abi uzun boylu ym ama tipim çocuk gibi aslnda 😀 alırlar mi dersin 1.400 civarı maaş şu lokanta işin den rahat tir be en azından

• İnternetten araştır dostum, veya ne biliyim en basitinden bir avm de görürsün güvenlik 2 dk muhabbet edebilir, kafana takılanı sorabilirsin, çünkü ben daha kursa yeni yazıldım, dersler bile başlamadı ne desem yalan olur yani

• Abi bu arada kargo işi de alıyor kargo işini ben severim gibi bir arastirim 😁

Yükleniyor... ;