Cevap vermezseniz kendimi bıçaklarım?

Sadece nasilim ve cunsellik sorularina cevap yaziyosunuz. lac gundur biseyler yaziyorum bir insan bile takmaz mi ya. Illa bir tarafimizi acmami lazim
Tum site sapik olmus ya
Herkes kiz erkek pesinde. Gercekten sorunu olan kisiler bisey paylasiyor hic ilginizi bile cekmiyor. yardimlasma platformu ise burasi soru ayirmayin lutfen ! 😔
Simdi sorum su
um sorulara cevap istiyorum.2 arkadasiniz kus. ve kus olan srkadasiniz size onunla gorusmek istemedigini o varsa bulusmaya gelmeyecegini size onceden soylemis. diger arkadasinizda barismak istiyorm. ama diger arkadasiniz net ve kesin. neyse siz arkadasinin arkasindan is cevirip barisma plani yaparmisiniz? Dogrumudur? Guvenini sarsarmisiniz kus olan kisi benim ve srkamdan boyle bir plan yaparlae diye korkuyorum? Napmaliyim

Güncellemeler:
Arkadaslae bakin simdi. 2 tane arkadasiniz var. bu arkadaslarnz küs. bir arkadasiniz net bir sekilxe size soylemis gorusmicegini. digeride barismak istiyor. Bu hikayede küs olan kisi benim. vd tuzaga dusmekten barisma plani yapilmasindan korkuyorum. ne yapmaliyim? Siz olsaniz küs olan arkadasinz demesine ragmen barisma tuzagi kurar misinI?

0|0
218

En İyi Erkek Görüşü

• akıl dağıtılırken sen belliki kilerde patates soyuyodun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• güven sarsmak kötüdür o yüzden güveni sarsmam küs olduğu kişiyi getirmem yanımda yaparlarsa beni kaybettiniz der gidersin zor değil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Gitme. Sen herkesle küs kal. Böyle, insanları peşinen yargılayan yapınla zaten kimse sana uzun süre tahammül edemez. Etmemeli de. En büyük yalnızlık kibirdir. Ve kibir insana öfkeden başka bişey getirmez.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gelmem diyen kişi nasıl bir karakterde insan? Sert bir kişiliği varsa sana birsürü laf edebilir. Yumuşak ise olabilir böyle bir oyun çevirebilirsin.

0|0
    0|0
    • O kisi benim ben tuzaga dusmek istemiyorum ama

• Yumuşak bir mizacın varsa kusura bakma çevrilir oyun ☺☺😊☺😊

• Neden küstüğünüz vs bir ton soru cıkar bu konudan. eğer çok büyük bir hata yapmadıysa barış. küs kalmak iyi değildir.

0|0
    0|0
  • link at yazim :D

0|1
    0|0
  • Geliyosanda boyle bir oyuna gel. Yok illa barismam diosan yine oyuna gel ama oynamadan cik. Zorla bariscak deilsin ya

0|0
    0|0
  • ya kicimla guldum :-D

0|0
    0|0
  • bir defaya mahsus bir araya gelmelerini saglarim. digeri eger kesin ve net barismam diyorsa kus oldugu kisinin yuzune soylesin o da duysun.. barisma ihtimalleri var en azindan.

0|0
    0|0
  • biraz uğraşırım baktım olmuyor lam ne haliniz varsa görün benlede görüşmeyin der onları yalandan başbaşa bırakırım gider bir kenardan izlerim onları bakalım ne yapıyorlar diye

0|0
    0|0
  • Kurarim hemde önce onlara birbirlerine overek başlarım işe. sonuçta arkadaşlar aralarını yapmak sevap tir.

0|0
    0|0
  • valla bişey anlamadım arkadaşın kuş mu

0|0
    0|0
  • Ah keşke soruyu sorarken heyecanlı olmasan da okuduğumuzu anlasak. Sağlıklı cevap verebilsek :(

0|0
    0|0
  • Wuuuuu

0|0
    0|0
  • barıstırmak guzel olur

0|0
    0|0
  • Sacma sapan konusma

0|0
    0|0
  • Barış n var yani düsmanmısınız

0|0
    0|0
  • Senin soruna cevap gelmemesinin en büyük sebepi sorunu anlamak zor okudum bişey anlamdım

0|0
    0|0
  • ya bıraksaydınızda bıçaklasaydı kendini bir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya kin gütmemek lazım kız pişman olmuş barışalım diyor uzatma bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...