Ogretmenime igrencsiniz dedim terbiyesizlik mi oldu sizce?

Ogretmenim derste eliyle sinek oldurunce bende hocam ya igrencsiniz dedim. Sizce terbiyesizlik mi yaptim bir anda agzimdan kacti

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Bu mevsimde sinek yalanini ikiyim

0|0
    0|0
    • Niye biyle bir yalan soyliyim sence burada var iste

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• İstem dışıdır özür dile anlayışla karşılar :)

0|0
    0|0
  • Utanmistir yazik :)

0|0
    0|0
  • Onu üzdün :(

0|0
    0|0
  • ben vicdansızsınız demiştim zor sınav sorunca : DD

0|0
    0|0
  • hayır terbiyesizlik değil yani ara ara şakasına bizde şey ediyoz ciddi anlamamıştır yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir tanesi beni telefonla yakaladı bana bişeylerdedi. sinirim bozuldu. arkasını dönmüştü gidiyoduki bn küçük bir dil çıkardım😩görmüüşş. kendimi müdür y. nın odasında buldum o kadar utandımkii telefnumıda aldı bnde hocam dudağımı yalamıştım dedim. inanmadılar tabikide. ertesi gün özür diledim beni affetmedi benim yaptığım terbiyesizlik değil de ne? nerdeyse her gece rüyama giriyo hocadan korkuyorum başka hocalara söylitcek diye rüyamda herkes biliyodu
    Çok pişmanım, tövbe ettim meal çektim Allah tövbeleri kabul eder gibi ayetler çıktı ama insanlar affetme konusunda acımasız

0|0
    0|0
    • O günden beri istemsiz de olsa her dil çıkardığımda kendi kendime utanırım 😬

• Ben de öğretmenim geçenlerde bir öğrencim yanlışlıkla sen dedi takmamış gibi yaptım ama saygısızlıktır bence sonuçta laflarını tartarak konuşman gerek.

0|0
    0|0
  • Ozur dilesen sorun kalmaz ogretmenine bu lafi soyleyebiliyosan pek agresif biri degil demektir. affedicektir.😊

0|0
    0|0
    • Ya zaten kizmadi ama acaba icten ice sinirlenmismidir ya da ne terbiyesiz kiz falan demismidir diye dusunuyorum

• kızmadıysa ama ıcıne dert olduysa bu hocanın daha cok hosuna gider onu onemsedigini dusunur ozur dile :)

Yükleniyor... ;