Babam benimle kaliyor rahatsız ediyor?

Arkadaşlar babam benimle yaşamasya başladı karı kıza para yediriyor yaşı 50 üç tane evimiz vardı müstakil satıp rus kadına yedirdi sonra ayrıldı ondan da 1 evimiz daha var neyse ki aldık onun elinden şu an elimizden onu da almaya çalışıyor annemin de altinlarini satmis geçen gün sevgilim evde p○rn○ dergileri buldu babaminmis bana farklı gözle bakıyor kaç gündür aramiyor tum yemekleri bitirmiş hergün alisverise cikmak zorunda kaliyorum gozumun onunde kadinlarla c¡nsell¡k konusuyor telefonda rahatsiz oldugumu soyledim takmadi ne yapmalıyım ben ona ayrı ev bulup taşın mi diyeyim?

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• Umarım bu sana ders olurda doğru düzgün biriyle evlenirsin. Bunlar hep değmeyecek insanlarla evlenmekten sevmekten. Siz kızlar tercihlerinizi iyi yaparsanız toplumda düzelir.

0|0
    0|0
    • Tamam da ben escinselim :D

• Çocuğun olursa ona öğretirsin.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• evlenme niyeti varsa izdivaç programına yolla , orda kalsın otelde ağırlarlar ona git demeye çekiniyosan yani bu yolu dene senden uzakta olur. Ya da net bir şekilde git de o babam ama diyecek bir durum yok, baba var baba var

0|0
    0|1
  • Babana yol ver. Bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Eczaneden şap al çayına yemeğine at

0|0
    0|0
  • terket..

0|0
    0|0
  • sen taşın bari

0|0
    0|1
  • banada 1 ev atın ya fakirim :D

0|0
    0|0
  • En mantiklisi adam azmis sen uzak dur :)

0|0
    0|0
  • Tasinn

0|0
    0|1
  • Allah yardımcın olsun. kurtulmaya bak :)

0|0
    0|1
  • Kusura bakma özür diliyorum ama Öyle babamı olur ya babanın kıza sahip çıkacağına kız babaya sahip çıkıyor... allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O gün bicim baba 50'sinden sonra olcak iş mi ölüp gitcek hayla prno falan ayıptır be kendinden sogut kardesim

0|0
    0|0
  • Aynen öyle söyle.

0|0
    0|0
  • Evden gitmesini iste. Ciddiyetle hem de. Seni de kendi günahlarına ortak ediyor. Baban bile olsa. Durumu iyi, onun için endişelenme. Yedirmeseydi paraları. Gitmeli. Başka çözümü yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;