Mesele kyk kredisi arkadaslar?

Arkadaslar bana kredi cikti ki alma diyor kimisi , kimisi de al diyor.

Benim de aslinda ihtiyacim var ve tecrubeli olanlariniz sizce ne yapmaliyim.
Okul bitince nasil tahsis eder benden

• Almalisin
    A seç
  • Hayir alma
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Borcun harcın yoksa sana her banka kredi çıkarır, onların işi bu, Neyse ben krediyi alayım okul bitince yavaş yavaş öderim diye düşünürsün, ama okul bitince ödeyeceğininde garantisi yok, belkide bulunduğun durumdan daha kötü durumda olacaksın bilemezsin, banka telefon açar eeee okul bitti ne oldu bizim kredi der, sende şu anda çalışmıyorum iş bulur bulmaz ödeyeceğim dersin ama onlar biz anlamayız der, avukata verir, sonu iyi olmaz. Seni korkutmak istemem ama çok riskli, git bir yardım kuruluşuna başvur ne bileyim sağdan soldan topla, git bir caminin önüne dilen ama o işe girme derim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla ben almaman taraftarıyım. Mezun olduğunda herkesin ödemesi gereken kredisi olurken sen o para ile istediğini yapabileceksin. Yalnızca yük.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İhtiyacın varsa al öyle hemen ödemeye başlamıyorsun. Okul bittikten 2 sene sonra ödemeye başlıyorsun.3 ayda bir alıyorlar ama miktar ne kadr bilmiyorum. İmkanın varsa peşin de ödeyebiliyorsun. KYKnın sitesinde ayrıntılı bilgi vardır bence benim bursdu arkadaşlarımdan duyduklarımı aktardım sadece :D

0|0
    0|0
  • faizi ile geri alacaklar ödeneceği zaman
    sevabina vermiyorlar sonuçta

0|0
    0|0
  • İhtiyacın yoksa alma...
    Öderken almasaydim keşke diyorsun.
    Hiç faydasini göreni de görmedim ben...
    2 sene sonra ise girdim okul bittikten.
    Ve tam 6 aylık maaşım karşılığında bir tutardi,
    Ödediğim kredi geri ödemesi...
    Diyeceğim o ki;
    İhtiyacın yoksa bulaşma...

0|0
    0|0
  • Sonuçta sen ödeyeceksin ve devlette kolaylık sağlıyor yani hemde ihtiyacın var seneyede başvurursun burs çıkarsa burstan devam edersin. Bence ihtiyacın varsa al

0|0
    0|0
    • Alanlar nerden de aldik almaz olaydik diyorlar mis

• Benim dayım aldı kendisi şu an öğretmen dedemde emekliydi destek olamıyordu ihtiyacı vardı kısaca aldı şuanda ödedi bitirdi arabası var karısı var ve daha çalışmaya başlayalı 5 sene oldu yani harcamasını bildikten sonra sıkıntın olmuyor :) bana da kredi çıktı aldım öderiz Allahın izniyle :)

• Aynen duzen lazim bizzat da memurluk baska ama

• 3 sene başvuru yaptım ve kredi çıktı ama almadım. 4. başvurumda ise burs çıktı :D ben almadım çünkü okuldan 15 milyar borç ile mezun olmak içime el vermedi :D 3 sene kredi almadım ve pişman mıyım diye soracak olursan hayır pişman değilim en azından kimseye borç yapmadan mezun olucam.

0|0
    0|0
  • İhtiyavin varsa al

0|0
    0|0
Yükleniyor...