Erkekler, hala aranızda böyle tiplerden kaldı mı?

Sözüm meclisten dışarı.. Böyleleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
tipik klasik bir erkek makyaj yapan kızlara laf eder, boya kovası der, dalga geçer ama dışarda ve ya baska bir mecrada görse salya akıtabilir... ya da açık giyinen kızlara laf eder,çok itici der, süt dilimi der ama instagramdan seri like atıp sokakta öküz gibi bakabilir... karısına kardeşine bakanı laf atanı döver söver ancak kendisi tillahını bile yapabilir.. 2016ya giriyoruz nesilleri azalsın🙏🏻

Güncellemeler:
Şu Ks'nin kaba kelimeleri saçma kelimelere dönüştürme olayı kadar gıcıkca bir şey görmedim. Süt dilimi nedir ya k*şar yazdım ben :D

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Veya kardeşi karısı öyle yapsa döver söver, sonra benim karım bakımsız diye gider aldatır başka kadınlar yapınca hoşuna gider. Onu geçtim kadınların dış görünüşüyle yargılayanlar falan mide bulandırıcı. En nefret ettiğim şey ise, tecavüze mi uğradı? Suç erkeğin değil kesinlikle adamın dibidir o, suç kızda. Mini etek giymeseydi!
    Allah akıl fıkır versin..

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben oyle diilim valla makyaj yakisinca super acik giyinme konusnda bana gore diil ama herkesin hayatina kimse karisamaz 😁 instagramim da yok laf atma yoklugunda dillim cok sukur

1|0
    0|0
  • bende 5 dakikadır süt dilimi ne diyorum :D bu tipler çoğunlukta ne yazık ki. gizlileri de var ki en tehlikelileri de onlar

0|0
    0|0
  • bir zahmet aynen kardeşim CcC

0|0
    0|0
  • Açık kızlar midemi bulandırıyor açık ve net alındı anlaşıldı tamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;