Haram ile başlayan ilişki helal yöne girip insan mutlu olabilir mi?

öncelikle dini vecibelerini dikkat eden birisiyim ama tek bir noktada hata yaptım kız erkek ilişkisinde şimdi dogru yoldan giderken ben kendim hataya düştüm peki burada sormak istediğim sizin haram olarak yaptıgınız şeyler şu an da helal ve mutlu bir şekilde devam ediyormu?

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Sanmam gitmez.

0|0
    0|0
    • peki hani benim gitmedi gitmesi için ugrastım ve cok büyük bir hata yaptım ama şu da var burada bakıyorum herkez herkezin elinde bunu hiç değmeden mutlu bir şekilde yapan yok mu veya benim bir ilişkim olursa yine kendimimi kaptırıcam of :'(

• İnşallah ya hayırlısı olsun

• Allah razı olsun inşallah hocam inşallah

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer helale dönsün diye sevmedigin ya da yasamindan memnun olmadigin biriyle evlenirsen büyük hata yapmis olursun bence

0|0
    0|0
    • evlenmedim kız arkadaşım nişanı attı herkez cok şeyler dedi o sustu aile ve beni sevmemesi diye yorumluyorum artık 3 bucuk yıl o kadar istemiştiki kaldıki ben herşey yavas yavaş sabırla ve güzel olmasından yanaydım ki ailemde ve son bir yıl oldu nişanalı ailem bu konularda fazla önem vermez ama ben evlenelim demiştim işim ve askerlik sorunu vardı ama bunları hiç sorun görmedim cunku onun yaşadıgı sartlardan daha iyi bir hayatım vardı kaldıkı onların ailesi muhafızakar olmasına ragmen söledim böyle böyle ama oralı olmadılar arkadasından başka şeyler cıktı yani onun vazgecmesi benim yararıma mı olmuş oluyor bu durumda

• dua istiyorum hocam selametle...

• Hakkinda hayırlısı olsun

• 12. Yılı suruyoruz. Tabiki sıkıntılar oluyor ama çoğunlukla mutluyuz. Bizde haramken helale donusturduk iliskimizi. Önemli olan helallestirebilmek bence

1|0
    0|0
    • Rabbim bozmasın ben bunu için cok ugraştım ama olmadı umarım bundan sona ki ilişkimde daha dikkatlı olmam gerekli. sanırım.

• Evet bence olur ablamdada olmuştu sevgilisi ile yapmıştı birşeyler bide çocuk İngiliz di ve müslüman değildi şimdi müslüman ve evliler

0|0
    0|0
    • anladım ama sanırım burada kızın davranışlarını değiştirmesi gerekiryordu diye düşünüyorum. ben

• hocam olmayacak duaya amin demek gibi benimkisi sanırım altında arkadasında cok şeyler var bilmediğim mesafeler olunca böyle oluyor ama yinede her gece yatagıma girince ediyorum namaz sonraları kalbimden geciyorum kötülüğünü istemiyorum hocam... öyle

• Allah cümlemizin Hakkı'nda hayırlısını versin

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;