Böyle olmaktansa yalnız olmak daha mı iyidir?

İnsanlara kusurlarını söylemek, ne bileyim beni birisi eleştirince direk sanane diyip patlıyorum, kimse benim hayatıma karışamaz ve eleştiremez. O bakımdan pek arkadaşım yok çünkü herkese haddini bildiriyorum. Bu kötü bir şey mi?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette yalnızlık daha iyi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• insanlar sana kusurlarını söylüyorsa kötülüğüne demiyorrdur seni sevdiğinden önem verdiğinden söylüyordur.. ve kusurlarını ya da yanlışlarını kapatmak yerine insanların doğruları söylemesi daha güzel. bu karışmak değildir.. böyle yaparak kaybedersin.. insanın mutlu olmak için bir parça güzel insana ihtiyacı var.. sakinliğini koru he de geç. sanane deme bence.

0|0
    0|0
    • eleştiri var eleştiri var ben onları ayırt ediyorum.

• öyleyse devam et. bişey demiyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• dobra olmak kötü değil, en azından cevap veriyorsun.

0|0
    0|0
    • evet ama ukala oluyorum sonra.

• bu kötü bişey mi sence

• bana göre değil, en azından insanların düşüncesinin sana hakim olmasını engelliyorsun, önemli olan sensin. buna ukalalık da diyebilirsin bencillik de. sen kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle olacaksın, bu kadar.

• Eleştirilere açım ol dicemde sanane dersin diye demiyeyyim

0|0
    0|0
  • (HZ ÖMER): BANA KUSURLARIMI , HATALARIMI BİR HEDİYE GİBİ ÖNÜME GETİRENE ALLAH MERHAMET EYLESİN

0|0
    0|0
  • Bence insanlara karşı biraz daha iyimser ve hoşgörülü olmalısın. Çünkü hayatın boyunca gerek okul hayatında gerek iş hayatında gerekse normal hayatta eleştirildiğin zamanlar olucak o zamanda patlarsan insanlara büyük bir ihtimal hayatın sarpa sarmaya başlar. Ama tabii sen bilirsin nasıl davranıcağın konusunda. Ben önerilerimi söyledim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;