İstanbul mu İzmir mi?

bence şahsen açık ara İzmir derim çünkü denizide farklı insanıda. ne canın sıkılacak kadar az kişi var nede bunalıcak kadar bir kalabalık. trafik sıkıntısı var ama bir İstanbul gibi değil.

• İzmir
    A seç
  • İstanbul
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
812

En İyi Kız Görüşü

• Bir İzmirli olarak tabi ki İzmir :D
    İstanbul'a gideceksin, gezeceksin, döneceksin. Orada yaşayamam ben. "İlle de İstanbul!" diyenleri de anlamıyorum. Her şeyi sıkıntı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim evim İstanbul. 18 senedir burdayım. Eminim İzmir daha güzel yazın İzmire gelmiştim ama buradan vazgeçemeyecek kadar aşığım. :)

0|0
    0|1
  • İzmirli birine sorulmayacak bir soru izmire aşığım😍

0|1
    0|0
  • İstanbul gibisi yok

0|0
    0|0
  • İstanbul'un üstüne şehir yok.

0|0
    0|2
  • Cağnım İstanbul dururken başka bir şehri seçmek ne haddime 😄😄

0|0
    0|0
  • İzmirde yaşamak başka bir özel her bakımdan sıcak içten 😊

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşıyorum ama bencede İzmir her koşulda daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kesinlikle katiliyorum istanbuluda gitim gordum fakat İzmir insani olsun yasam kosullari olsun istanbuldan daha iyi bir yer

0|0
    0|0
  • istanbulu secenler ya izmiri hic görmedi ya da gelıp 10 15 gün kalıp gitti

0|1
    0|0
  • İzmir denizi istanbulun boğazı var by far İstanbul

0|0
    0|0
  • Ankara

0|0
    0|0
  • Durumu iyi olan insan için İstanbul'dan güzel bir şehir olamaz.

0|0
    0|1
  • İzmir ağa

0|0
    0|0
  • Tabiki İzmir

0|0
    0|0
  • hiç birri

0|0
    0|0
    • peki ya neresi?

• yok be öyle değil sürekli uçak var zaten direk havaalanına gidiyorum izmire ilk uçak diyorum basıyorum parayı alıyorum sonra hava alanında yemeğimi yiyorum izmire varınca kordonda çayımı biramı içip aynı şekil geri dönüyorum. para poh olunca insanın böyle küçük zevkleri oluyo işte :D

• daha öncede dediğim gibi para var ama.. ilk uçakla gitmen için ilk kalkacak uçağı beklemen lazım 1 saat ona gitse 01:30 satte İstanbul özel limuzin tutup İstanbul trafiğinde merkeze inme de 1 saat sürse 1 saatte çay için replay bir çaydanlık için her seferinde hayatından tam 9 saat at çöpe failed! onu yapacana kendine bir helikopter tut at içine 4 karı al yanınada çaydanlık türkiye yüz ölçümüne baka baka boşal kodum fakiri

• İzmirli ama İstanbul'da okuyan biri olarak yaşanmaz abi İstanbul'da ya

0|0
    0|0
  • CHP'nin kalesi tabikide İzmir :))

0|0
    0|1
    • dostum ızmır mulafettır emın olkı iktidarda chp olsa burası akp destekler rahmetli ecevitten once izmirin son iki donemdeki parti saadeti

• tabikide İzmir iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;