Kapalı kızlar hakkında düşünceleriniz?

kapalı ve modern yani güzel giyinen kızlar hakkında ne düşünüyosunuz? artık kapalı kızlara daha cok bakıyolar sanki. ama cidden güzellerde var. hem bakımlı hemde kapalı kızlar hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum?

0|0
1350

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen hiçbir türlüsünü sevmem. Birincisi alayı suratsız oluyor. İkincisi, ortaçağ zihniyetine sahip bir örtüyü kafasına geçirip bir de modernlik taslamaları çelişkili oluyor, üçüncüsü herhangi bir şekilde dindar insan sevmem.

Madem modern olacaksın, o zaman o masa örtüsünün kafanda işi ne bu arada?

3|2
    3|2
    • masa örtüsü diyerek hakaret etmemelisin. kendi tercihi herkesin..

• Aksesuar olarak düsün sende. Bu kadar dar beyinli birinin modernlikten bahsetmeside saçma

• Düşüncene saygılıyım ama masa örtüsü diyerek biraz ağır konuşmuşsun arkadaşım

En İyi Kız Görüşü

• Bu soru şu an kapalıların genel olarak vebalini alan onca insanla dolu :D Ne diyim ben artık size Allah affetsin :)

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• Sadece altınıza dar pantolon giyinip kalçalarınızı açmanıza çok karşıyım. Bunun dışında bedeninizin hatlarını kapatacak her şık etek ve elbisenin yakışacağını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Allah belalarini versin. Kapali olmak bir moda mi ya bu neyin kafasi arkadas bikere tesettur demek zaten dikkat cekmemek demek

2|0
    1|0
  • Her kapalı ; bacımdır. İstediği gibi giyinsin gram tahrik olmam.

Kimileri kapalı ama alt taraf teşhir edici oluyor.

2|0
    0|0
  • Valla bahsettiğin modernlikten kastın ne bilmiyorum. fakat tesettür demek dikkat çekmeyecek biçimde örtünmek demek.
    Bunu yanlış anlayan çok kişi var. yani örtüyü aksesuar olarak kullanan. ha güzel oluyorlar mı evet. benim dikkatimi çekiyorlar şahsen

0|0
    0|0
  • süslü kumaşları kesip biçip inançı mode ikonu gibi görünüp bunun bir avantajmış gibi tavsip edilmesini doğru bulmuyorum...

1|0
    0|0
  • Namus Türbanda Değil Vicdandadır.

1|0
    0|0
  • takılmıyorum böyle şeylere de gerek aile yapım, çevrem, hayata bakışımdan ötürü kapalı insanlara ilgi duyamıyorum. yoksa herkese saygım sonsuz azizm

1|0
    1|0
  • Müslümanım Allahın emridir lakin şuanki dönemdeki kapalı kızlar hiçbiri islama uyğun değiller çoğu

2|0
    0|0
  • Farketmez

0|0
    0|0
  • Herkes gıbı herseye hakları var saygı duarım

0|0
    0|0
  • ne güzeller işde adaplı edeple be allah için kendi isteği için kapnıyorsa tabi
    lakin o tesettür kıyafetler çok pahalı ya baktımda 100den 150 den aşa bişe yok ama çok hoş elbiseler var böyle bir eşim olsun isterdim renk renk bisürü tesettür elbise alırdım ona güzel olmak için açılmak gerekmiyor içini ben bileyim yeter ! özelim olmalı yoksa herkez gördükden sonra eşinin bir tarflarını ne anlamı kaldı ki özelin

1|0
    1|0
  • Bakmıyorum bile hepsi ayni..

1|0
    0|0
  • Allah için kapananlara helal olsun ama namussuzluğu ve çirkinliklerini örtmek için kapananlarda var. Hal böyle olunca, kapalıyı daha derin irdelemek lazım. Kısa giyineni ilk etapta red ederim zaten kapalıyı ise araştırmaya alırım.

1|0
    0|0
    • Bu arada kapalı güzeller çok nadir ben şimdiye kadar 3 tane gördüm ancak birisinin Arnavut olduğundan eminim.

• kabuklu fıstıklardan bahsediyosun sen :) iyilerdir ama pek ilgimi çekmezler sadece onlara saygım var o kadar

0|0
    0|0
  • Kapalı ve güzel olduğu için değil kapanıyım derken fantezi malzemesi oldukları için bakıyorlar

1|0
    0|0
  • Kapali acik ayrimi yapmasak onemli olan kisiligidir ben sahsen kapaliymis acikmis umursamam istersen kapali olsun isterse mini etekle gezsin o onun hur iradesi

0|0
    0|0
  • Evlilik niyeti ile bakıyorum edeplisinden..
    Açıklara da o niyet ile bakıyorum ama kapalılara daha edepli oluyor..

0|0
    1|0
  • hiç kapalı sevgilim olmadı

1|0
    2|0
  • evet dogru tesbit

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum, sevemiyorum.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 12

• kapalı açık ayırt etmem :D modern kapalı neden olmasnki oda öyle sevıyor yani hem modern olmak istiyor hemde kapanmak :)

0|1
    0|0
  • Ne bileyim islamın emirini yerine getirdiği için gurur duyarım ama herkesin kendi tercihi bazı insanlar kapalığı gerilik olarak görüyor bence tamamen yanlış düşüyorlar dini görevliği yerine getirmek kadar güzel bir şey yoktur bence gurur duyulması gerek benim annemde kapalı onla gurur duyaryorum

0|0
    0|0
  • acırım. hem kapanıp tanrıyı kandırıyorlar hem de içlerinden farklı olmak geliyor aslında. başak türlü açıklanamaz kapalı ama modern makyajlı mukyajlı tipler

1|0
    0|0
  • Farz değil tarz müslüman değil süslüman dicek burdaki cahiller

0|0
    1|0
  • Ya gecen bir yere gittim dibim düştü resmen çok cici olmuşlardı :/ kiskandim ya

0|0
    1|0
  • Sanki kıyafete çok para harcıyorlar ya da bana öyle görünüyorlar
    Açık ve modern ve ""tarz"" olan kızlardan bir farkları yok gözümde
    Bu sıradan ama açık halimle onlardan daha az bakıyolar bana eğer mesele bakmaksa

0|0
    0|0
  • hem bakımlı hem kapalı nasıl oluyor.

0|0
    4|0
    • kapalı kızlar bakımsız mı olmalı onu mu demek istiyorsun?

• güzel giyinen makyaj abartmadan yapan gibi

• bakımlı işte bıyık vs tüylerini alan kendine bakan...
      bakımlı olmakla makyaj yapmak aynı şey değildir eğer ki aklına makyaj geldiyse..

• Candir onlar severim belki bir gün bende kapanirim hatta ins.

0|0
    1|0
  • ... beyinler açık olmasın, gerisi çok da mühim değil.

0|0
    0|0
  • Başını kapatmış normal biri olarak bakıyorum farkı yok önemli olan kalbını temiz tutmak

0|0
    0|0
  • Ben insanları dış görünşleri ile değerlendirmem.

0|0
    0|0
  • Bende senın düşünceni merak ettim? Duymak istediğini ya da .. Kapalı olup yerınde giyinmeyen yanı dınımıze uygun olmayacak sekılde gıyınenlerde var malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;