Arkadaslar cok kotu bir durumdayim+1?

Annem olacak kadin beni cok disliyor. Kufur ediyor surekli kardesimi cok seviyor. Anladim ki bu hayatta gercekten yalnizim arkama dönüp baktığımda kimsem yok. Babam öldü erkek kardesim var bitane baharda evleniyorum. Hergunum zehir bu evde evlenecegim adama bana beddualar ediyo insallah mutlu olamazsin sen goreceksin gibi kufurler hakaretler zehir oluyo her gun cok kotuyum keske cok uzaklara gidebilsem ama evlenincede 1 saatlik mesafede olacagim cok üzülüyorum cok yardimci olun olur

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Annenin sözünü dinle. Hiçkimsenin annesi babası çocuğunun kötülüğünü istemez. Anneler sen ne hata yaparsan yap kızlarlar ama çabucak gönüllerini alabilirsin. Sen kendi yönünden bakınca kendini ister istemez haklı görüyorsun. Anneler, babalara itaat o kadar ciddi bir meseledir ki! Diyelim ki sen nafile namaz kılıyorsun. Annen seni çağırdığında namazı bozman farz olur. Ona itaatin o kadar önemli ki Allah'hın huzurundan çıkman farz oluyor. Gönlünü okşa. Tatlı söz söyle. Anne deme. Anneciğim diye hitap et. Senin niyetin anneni razı edebilmek olursa emin ol onun sert davranışlarıda biticektir. Hiçbir dediğine karşı çıkma. Dediğini yerine getir.

1|0
    0|0
    • Ama kardesimi daha cok seviyor ve bu beni cok uzuyor ve asilesiyorum. Kardesime ne olsa benden buluyo gozbebegi o :((

• Her zaman şunu söylerim kendime. Bırakta haksızlar haklı çıksın ne olacak ki! Bunlar sadece nefsinin aşağıda kalma duygusunu yediremeyip üste çıkma arzusudur. Kardeşinle ilgili olanlar vesvesedir. Onları kalbinde yorumlama. Bu dediklerimi yap inş dilediğin günlere ulaşırsın. Çünkü Allah'ın rızası anne-baba rızasındadır. Onlar senden razı değilse sen 5 vakit namaz kılsanda Allah'ta razı olmaz.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• aa neden öyle birşey yapıyor ki

1|1
    0|0
    • Bilmiyorum nasıl tepki verecegimi de bilmiyorum sadece cok üzülüyorum dua ediyorum kardesimden darbe yesin diye

• Sen evlen kardeşim git uzaklara nasıl anne babalar var ya

• Evlenecegim insanla mutsuz olurum diyw cok cok korkuyorum :(

Yükleniyor... ;