Tuvalette yiyecek ve içecek tüketilmesi doğru mudur?

Bazı insanlarin tuvalette yiyecek ve içecek tukettigini duydum. Gazete , dergi falan okuduklarini biliyordum da boylesini ilk kez duydum. Sizce doğru bir davranis mi?

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

• Bu sorunun cevabini senin mantigina biraktim

0|0
    0|0
    • benim mantigima göre yanlis belki sana göre doğru olabilir. Kişiden kişiye degisebilir.

• Arkadaşlar bunun neresi kisiden kisiye degisebilir yapmayin allaskina tarzım değil biri cikip normal bisey derse o da yanliş yanlis yapiyodur yani net

• Tarzim degil yazan yeri ks saçmaladi suanda

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Zıt görüşlerini severim ahlak kurallarını tepetaklak eden tiyatrolara gittim kitaplar okudum. Görüş edinmek açısından iyi bunları bilgi olarak edinmek. Ama doğruluğuna gelecek olursak işin ahlak kısmını geçtim hijyen olarak çok kötü ve saçma bence. Kimse 10 dk tuvaletteyken yemedi diye ölmez biraz özveri ve adap şart diyorum

0|0
    0|0
  • Tuvalette dis fircalari bile duzgun muhafaza edilmedi hacı baba. Yemeyin yedirmeyin

0|0
    0|0
  • yanlış

0|0
    0|0
  • sigara içiyoruz sabah keyfi gazete ile birlikte.

0|0
    0|0
  • Nimete saygısızlık iceren bir davranış varsa bunu yapan

0|0
    0|0
  • Yanlış bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben kelimelik oynarım sadece

0|0
    0|0
  • Yok o öyle bir dünya onlar bokunu çıkarmış. Hadi bir şey okursun , telefonla takılırsın ama yemek yemek ne demek. Herşeyin bir adabı var

0|0
    0|0
  • Bence değil

0|0
    0|0
  • haram...

0|0
    0|0
  • dergi gazate neysede ne yemesi ya üstten alıp alttan boşaltmanın mantığı ne ya.. :)

0|0
    0|0
  • Sigara harici doğru değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;