Hep geliyor ve klavyenin kitabımın üzerine yatıyor. Nasıl kovabilirim :D?

Hep geliyor ve klavyenin kitabımın üzerine yatıyor. Nasıl kovabilirim :D ?

Sabahtan aksama kadar uyuyor. Kitap okumamada izin vermiyor. :(:(: :D

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Çok tatlı bir çocuk. Sizi çok seviyor. Sizin yakınlığınızı istiyor. Bunun "seni seviyorum, sana muhtacım" deme şekli. Kediler gururlu hayvanlardır. Adam gururunu kırıp size sırnaşıyor. Kovalamak ne kelime? Tam tersine o göbeciğe burnunuzu sokup kokusunu hissedin. Kafasını okşayın. O sizi seviyor. Böyle bir mutluluk çok az bulunur.

Benim profil resmimdeki sarışın yakışıklı da benzer şeyler yapardı. Ne zaman otursam hemen kucağıma zıplar ve omuzuma başını koyacak şekilde göğsüme yatardı. Laptopumun üstüne uzanırdı ki beni engellerdi. Eminim içinden "Abi bırak şu laptop denen uyuz şeyi. Beni sev. Benimle ilgilen" derdi.

1|1
    0|0
    • haklısınız. şakasına diyorum zaten o kovalamak kelimesini :D böyle bir tatlılık kovulur mu? saaçmalamayın :) zaten baya seviyorum kucağımda uyutuyorum

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.
      Onu sevdiğinize hiç şüphem yok. O da annesini çok seviyor belli ki.
      Ona tatlılık denmez. Tatlı dediğiniz kektir, pastadır, çikolatadır. Bu güzellik onların hepsinden de özel.
      Umarım sevginiz uzun süre devam eder. O sizi böyle taciz etsin siz de onu sağlıkla ve sevgiyle okşayın.
      En iyi dileklerimle

• teşekkürler :) En iyi dileklerimle

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• özgür bırak :P

1|0
    0|0
  • sana yakın olmak ve ilgilenilmek istiyor :( bırak yatsın

2|0
    0|0
    • yatıyor zaten kalkmıyor ki

• erkek kediyse gözüne kestirmiş demek ki.. :)

• haha evet erkek :D

• Benim de kedim olsa da, klavyenin, kitabın üstüne yatsa, kucağımda uyusa... :)
    Çok tatlı maşallah. :)

0|0
    0|0
  • Vur tekmeyi at dışarı 😂

1|0
    1|0
    • ay canii :D

• iğrençlesmesek?

• Ahahah 😂👍

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok tatlıı :)) Benim kedim de kitapların, klavyemin ve özellikle laptop açıkken arkadan gelip ekranı indirmeye çalışmaya bayılırdı, kedisel özellik heralde :D

1|1
    0|0
    • sanırım öyle :D bide tuşlara basma diyorum inadına bir tuşa basıyor :D

• Ayy yumusacik

1|0
    0|0
  • ayy yerim onu kıyılır mı yaa sev onu kovmaa

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;