Hayatınızı etkileyen arkadaşlarınız varsa?

Hayatınızı etkileyen arkadaşlarınız varsa ama bu kötü anlamda mesela ben bir kız grubundayim ama onlardan farkliyim ulu orta küfür eden kahkahalar atan birilerini isletip telde küfür eden kizlar bir tanesi sıra arkadaşım ve derslerimi etkiliyor bir zaman uzak durma kararı almıştım nedenini söylediğimde sonuçta bidaha genç olmucaksin falan dediler sizce uzak durayimmi yoksa haklılar mi?

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Bu tür arkadaş çevresi hep vardır ama bana göre bu tür insanlar daha olgunlaşamamış insanlardır. Senin düşüncelerine uymadığı halde arkadaşlık etmen bana göre yanlış eğer yaşam felsefeleriniz uymuyorsa çok samimi olma derim. Ben bu yüzden en samimi arkadaşımla arkadaşlığımı bitirdim ama sonuç ne? O şu an sınıfta kaldı köpek gibi ders çalışıp okuldan atılmamayı düşünüyor bense otelde stajımı yapmış şimdiden üniversite sınavına hazırlanıyorum, kazanan ben oldum. Kaybeden hem o hem arkadaşlığımız oldu. Derslerine kesinlikle önem ver bu tarz arkadaşlarınla da ilişkilerin sadece merhaba merhaba olsun. Asla kaybeden taraf olmazsın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• hayatımı dostlarım değil düşmanlarım etkiledi hep

1|0
    0|0
  • Dur bnce bidaha dunyaya gelmicez ama farklu bir durum bu

1|0
    0|0
    • Nasıl farklı

• Hayati doya doya her istedigini yapa yapa yasamali baskalarinin haklarinida saygili olmali karakterli olmali

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;