Erkek adam ağlar mı?

Ben güçsüz hissettiğimde, bunaldığımda kimse yokken yalnız başıma ağlarım. Bunu kimse bilmez dısardan beni neşeli keyifli bazen sert bilirler ama ben ıcten içe ağlarım hep. Bu güçsüzlük müdür? Erkekler ağlamaz mı?

0|0
3131

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ey güzel kardeşim. Ağlamak kadar güzel bir duygu yok.
    Ağlamak, insanı rahatlatır.
    Ağlamak, insandaki merhametten kaynaklanır,
    Ağlamak, gülenlerden bir adım önde olmak demek...
    Ağlamayı bilmeyen, anlamayı bilmez.
    Seni anlayanlar, ağlamayı bilenlerdir.
    Sen güçsüz değil, üstün meziyetli bir insansın...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 30

• Ağlar elbette.
    Bunu çaresizlik olarak gördüğümüz için kimse görsün, bilsin istemeyiz.
    Ama insanız sonuçta bizimde güçsüz olduğumuz anlarımız oluyor haliyle.

0|1
    0|0
  • Ağlar. Hepimiz ağlarız. Doğaldır. Sadece göstermek istemeyiz. Bu bayanlar için de geçerli. Savunmasız çaresiz ve hassas olursun. Kendi kabuğuna çekilirsin.

0|1
    0|0
    • Ewet cok kırılgan oluyorsn ozmnlar. Ben oyle yeniliyorm kendımı malesef

• saçmalama! ne alakası var? erkek adam ağlamazmışmış kendileri yalnızken zırlıyorlarda dışarıda maço gibi davranıyorlar sonra ağlamaz falan diyorlar! sizde insansınız sizinde kalbiniz var tabiki ağlayacaksınız ha ben ağlamam ben insan değilim diyorsan sen bilirsin

0|1
    0|0
    • haklısın ağlamak herkesin hakkı. İnsanız sonucda toplum psikolojisi bizi bunları düşünmeye itiyor

• sen ağlamayacam diye diye kendini canavara dönüştürür kalpsizin teki olursun, türk toplumu saçmalık zaten.

• Ağlar tabi niye ağlamasın
    Ağlayın ağlayın açılırsınız
    Sizinde hakkınız

#ErkeklerdeAğlarProjesiBaşlatılsın

0|1
    0|0
  • şuana kadar bir tek babamın ağladığını gördüm. Diğerleri timsah gözyaşı döktüler

0|1
    0|0
  • Ya yıllardır erkekler ağlamaz lafını taht kurmuş bir toplumuz biz ve yıllardırda o tahttan indirmiyoruz bu durumu..
    Böyle olmamalı dostum
    İçimizde beslediğimiz duygulardan eminsek eminsen ağlıcaksın tabiki his meselesi bu hisss :)
    Güçsüzlük deniliyorsa buna vay halimize.. diyen insanında insanlarında mayasında bozukluk vardır...

0|1
    0|0
    • zaten ınsanızkı sonucda aslımıza bakarsak hepimiz aciziz güç dediğimz şey kendı aramızda kurdugumuz bir kelime

• Aynen öyle insan olmak vicdanı olan demektir dimi yani erkek-kadın insansak ağlamamak gibi bir terim kelime haznemizde olamaz olmamalı...

• ağlar ne var bunda erkek adam insan değil mi

0|1
    0|0
  • Kim diyor ya erkekler ağlamaz diye.

0|1
    0|0
  • Neden ağlamasın ki

0|1
    0|0
  • Ağlar onlarda insan

0|1
    0|0
  • ağlamayan erkek değildir

0|1
    0|0
  • Ağlar.

0|1
    0|0
  • Seven insan ağlar :)

0|1
    0|0
  • aglamanın cinsiyeti yoktur

0|1
    0|0
  • Neden öyle bir ayrım var ki? Ağlamak içindekileri taşıyamadığın zaman boğazında düğümlenen acılarını dışarı atma şeklidir... Sonuçta doğduğumuzda hepimiz ağlıyoruz saçma geliyor bana erkekler ağlamaz sözü

0|0
    0|0
  • Bence aglarlar ve bu gucsuzluk değil asktir veya caresizlik.

0|1
    0|0
  • Ağlamanın cinsiyeti yoktur bence

0|1
    0|0
  • İnsanlik bu cinsiyet ayrimlarindan siyrilin

0|1
    0|0
  • çok itici geliyor bana

0|0
    0|1
    • nıye hayvanmıyız bız ya da robot?

• Benim için problem ağlayanda ben değil
      Sen benden kendini düşün😉

• he he

• Herkes ağlayabilir, normal bir şey bu

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 30

• Ağlar kardeşim niye ağlamasın. Biri delikanlılık ayağına erkekler ağlamaz diye birşey çıkarmış saçmalık. Biz erkeğiz diye duygularımız yok mu?

0|1
    0|0
    • Ne geldiyse delikanlkdan geldi ztn basımıza var tabi olmaz mı

• ağlar hemde öyle bir ağlarki :) sen insan değilmisin erkek adam da ağlar hepimizin duyguları var her insan gibi. ben normal hayatta ağlayacağım bir durumla hiç karşılaşmadım çok şükür ama dram fimleri izlerken ağlarım sık sık ama bazı tipler vardır maço erkek olduğu için erkek adam sevdiğini söylemez erkek adam ağlamaz gibi düşüncesi olan tipler onlara birşey diyemem onlar ağlamaz çünkü onlar öyledir :)

0|1
    0|0
  • Evet Ağlamak sadece kadınlara has bir özellik mi?
    - Değil..
    Ağlar kardeşim ya niye bir yakınınız ölünce siz halayamı duruyosunuz?
    - Hayır
    -O zaman devam sıfır sıkıntı

0|1
    0|0
  • erkekde insandır duyguları vardır bazen bu duygular gözlerden yaş olup akabilir ama kadınlar gibi herşeye ağlayan bir erkekte tuhaf görünür genelde erkekler daha güçlü görünmeyi sever bu yüzden ağlamamaya çalışır ağlasada bunu pek göstermezler buda erkekler ağlamaz lafını dilimize yerleştirmiştir

0|1
    0|0
  • Ağlar

0|1
    0|0
  • Öyle bir ağlar ki kanks

0|1
    0|0
  • Ağlar.

0|1
    0|0
  • Ben sadece duygusallaştığımda ALLAH'a karşı gözlerim dolar ama hiç ağlamam.

0|1
    0|0
  • Ben de isterdim ağlamayı...

0|1
    0|0
  • Ağlamaz ya. Hani hep duygusuzdur ya. Hani aldatır ya hep ! Erkekler ağlamaz he? Ağlar ağlar öyle bir ağlar ki hem de. ... Onun hıçkırıklarını sadece kayalar duyar. Sen duymazsın. Belki hissedersin ama göremezsin. Dağlar taşlar duyar da sen duyamazsın. Duyamazsın işte , Onu hep içindeki gurur susturur. !

0|0
    0|0
  • Ağlarız tabikide, bizim de gözümüz var duygularımız var ruhumuz var, insan olmanın erdemlerini taşıyoruz sevindiğimiz gibi üzülebiliyoruzda, üzüldüğümüz gibi mutlulukta duyabiliryoruz, Yeri geliyor sinirleniyor, yeri geliyor gözyaşı döküyoruz. gözyaşının erkeklikle ilgisi yok vicdanla insanlıkla ilgisi var.

0|0
    0|0
  • Okadar Çok Ağladım ki Bilemezsin Bunu Yaşatanlar Utansın...

0|1
    0|0
  • Tam bu nedenden ötürü yağmurlu havada az dolaşmadım.

0|0
    0|0
  • Kimse yoksa çaktırmadan aglar :D

0|1
    0|0
  • o içine atma olayı çok kötü ya. bende öyleyim. hep içime atıyorum. ama oyle aglama fılan pek olmuyor bende. onceden cok aglardım ama su 1-2 sene ıcınde ıcımden aglamak gelsede aglayamıyorum. en fazla gozumden 1-2 damla yas akıyor. sonrası yok. bence güçsüzlük değil. cogu zaman caresızlıktır. veya beklentılerın bosa cıkmasıdır.

0|0
    0|0
    • aynen oyle dostum ıcn rahatlıo ama caresıszn yalnızsn degısık bı duygu

• şu an bende aynı durumdayım. ama yapacak bıse yok. gecmısındekı guzel gunlerı dusun. oyle bı gun yok dersende gelecekte yasayacagın guzel gunlerı hayal et o zaman. boyle yapınca en azından ınsanın umudu kırılmıor.

• dogru dıosn hayal etmezsen umut etmezsen yasamak ıcın neden kalmıyor

• niye erkek insan değil mi canı bir duruma sıkılır ağlar

0|1
    0|0
  • Ağlar, niye ağlamasın? Yoksa o insan değil mi?
    Bırakalım artık şu erkek adam ağlamaz muhabbetlerini ;) :)

0|0
    0|0
    • bende takmıyorumda işte.. :()

• Boşver, dostum üzülmeye takmaya gerek yok böyle konuları hayatta dert edinecek kafaya takılacak çok daha ciddi konular var ;)

• Ağlar veya ağlamaz.

0|0
    0|0
  • aglar. agladım sevdigim , icin

0|0
    0|0
  • Ağlamaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor... ;