Kızların "Eyvallah" demesi itici mi?

Selam KS'ciğim ♥
Ya ben şu aralar "Eyvallah" demeye taktım, görüşlerde falan hep yazıyorum da şeyy, kızların "Eyvallah" demesi itici mi?

• Evet itici.
    A seç
  • Hayır bence çok tatlı.
    B seç
  • Sana her şey yakışır ♥♥♥
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
930

En İyi Erkek Görüşü

• #SanaHerŞeyYakışır.. :) Eyvallah! #KISAveÖZDÜR ! Konuşulduğu Ortama Göre: Yeri Geldiğinde, Onaylamak, ve Teşekkür Etmek Manasına da Gelebileceği Gibi, Hem de Hadi Ben Gidiyorum, Güle Güle, Hoşçakal, Görüşürüz, Allahaısmarladık Gibi Bir Çok Ayrı Anlam Taşıyan Kelimeleri Aynı Anda Söyleme İmkanı da Sunmaktadır.

Bu Vb. Durumlardan Dolayı Türkçede En Çok Kullanışlı Kelimedir.

Ayrıca Sahip Olduğu Belirsizlik, Söylenişindeki Akıcılık, Kullanım Kolaylığı Vb. Sebeplerden Dolayı Bana Göre Türkçedeki En Güzel Kelimelerin En Başında Gelen Kelimedir.

Yine Örnek Veriyorum: Öyle Olsun, Sizin Dediğiniz/İstediğiniz Gibi Olsun Anlamına Gelen Kelimedir.

Nitekim Aynı Zamanda Dikkatli Kullanılmadığında Neyi Anlattığı Anlaşılamayan Kelimedir.

Daha Çok Esnaf Muhabbetinde İnşallah Yerine Umarım, Hayırlı İşler Yerine, İyi İşler Demek Daha Çok Tercih Edilirken, Yerine Konacak Laf Bulunulamadığı Zaman Ağza Tam Oturan Muhteşem Kelimedir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende diyorum kime göre neye göre itici 😒

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

Kızlar Ne Diyor 8

• Yoööö

1|0
    0|0
  • Komik oluyor 😄 bugun derste bir erkek arkadasim "eyvallah" dedi. Ben de elimle eyvallah isareti yaptim. güldü mü böğürdü mü karar veremiyorum 😄

1|0
    0|0
  • İtici gibi kaba geliyor bana :D

1|0
    0|0
  • Ben arada diyorum ve başkalarının ne düşündüğü hiç de umrumda değil açıkçası.

1|0
    0|0
  • En sevmediğim kelime

1|0
    0|0
  • bende çok diyorum itici değil bence

1|0
    0|0
  • Hayır bence çok tatlı

1|0
    0|0
  • Pek hos durmuyor bana göre