Kedi besleyen ve sevenler?

Kedi besleyen ve sevenler ?Kedilerin nankör olduğuna asla inanmıyorum onlar birer arkadaş ve insanlardan daha tehlikesiz

0|0
627

En İyi Erkek Görüşü

• kediler kesinlikle nankör değildir aksine nankör olan tek canlı biz insanoğludur, kediler komut almayı sevmeyen başına buyruk canlılardır ama biz her hayvan ırkını kendimize köle etmeyi sevdiğimiz için bizi dinlemeyen canlıya direk nankör yakıştırmasını yapan canlı türleriyiz maalesef

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende inanmam asla ve asla benimde var ama daha küçük seninki bayağı asil bakmış :) bide bizim insanımız gördüğü yerde tekme atmasa iyi öldüresim geliyo onları...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Severim ama besleyemem. 2 tane köpeğim var ve özellikle bir tanesinin kedilerle pek anlaşabildiğini söyleyemem.

1|0
    0|0
  • Sevgiden oldurebilirim<3

1|0
    0|0
  • Nankor degillerdir sesimden tanıyolar artık beni

1|0
    0|0
  • köpek tavuk ve horoz besliyorum kedileride çok seviyorum köpeğim bıraksa kedide beslicem ama pek sevmez kedileri ondan besleyemiyorum

1|0
    0|0
  • Besleyip saldım hepsini doğaya şu aralar yeniden beslemeyi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • kedi manyağıyım valla. kedilerle büyüdüm hep

1|0
    0|0
  • eskiden vardir

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Ben severim. Beslerim. Öperim. Hatta yalarım.

1|0
    0|0
  • Bende kedileri daha çok severim. Bide böyle göbüşleri yumuşacık okşamasını felan severim.

1|0
    0|0
  • 2 tane var 2 de köpek.. gayet de anlaşıyorlar hiç de nankör değiller. insanoğlu desen haaa orada dur. köpek kadar sadık olamadık bi😕

1|0
    0|0
  • Kediye mama verdiğinde ne diyecek eyvallah hacı abi mi diyecek yiyip gidecek haliyle

1|0
    0|0
  • Kesinlikle karakter sahibidir kediler. hayvan demiyorum bu asil yaratiga. her zaman sevdirmez kendini cani cekerse gelir istedigini alir gider. ayrica bir cok insandan daha temiz ve titiz canlilardir malesef ;)

1|0
    0|0
  • onların kedi canını ben ya. özellikle uyurken dünyanın en tatlı varlığı oluyolar.

1|0
    0|0
  • sevmıyorum beslemıyorum da

0|0
    1|0
  • Kıl tüy hiç uğraşamam.

0|0
    1|0
  • Hiç sevmem neden bilmiyorum

0|0
    1|0
  • çok severim bakışlara bak uy uy burada olsada öpsem

1|0
    0|0
  • Nankör evet ama bir insan kadar değil. 4 yıldır kedim var yerim onu muczxsss :D

1|0
    0|0
  • Severim kedileri besliyordum ama bir arkadasima verdim artik o besliyor

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• bende de var 2 tane nankörlük gibi değil de daha çok burunlarının dikine gidiolar

1|0
    0|0
  • https://i.hizliresim.com/kLmjgq.jpg

Buda benim bilmem kaçıncı kedim.. 50yi geçmiştir

1|0
    0|0
  • Cok seviyorum ama annem tüyler dökülüyor diye izin vermiyor ben de sokakta her bulduğumi besleyip seviyorum 😌

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Beenn🙌 yerim ben onları insanlardan daha iyiler be hayvanlar 😊

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;