Bu durum hakkında düşünceleriniz neler? Osmanlı torunları neredesiniz?

bakıyorumda osmanlı torunlarının neden TÜRK düşmanı olduğu belli oluyor

Bu durum hakkında düşünceleriniz neler?Osmanlı torunları neredesiniz ?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Hükümdarları bile tam olarak Türk olmayan bir imparatorluktan ne beklenilebilirdi ki zaten keşke ümmetçilik yerine milliyetçiliği seçselerdi Tam Türk devleti gibi hüküm sürselerdi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Biliyoruz zaten bunu, Türk düşmanı değiliz. Yahudi asıllı komünist düşmanıyız.

0|2
    0|0
  • Ooo baya karışıkmışız

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet yine kaynağı belirsiz bir tablo sırf görsel bir yapıda olduğu ve birisi atarlıca ortaya koyduğu için hemen bakıp aa demek öyleymiş diyip inanmamız gerekiyor. Hadi bakalım hepimiz 3 diyince amaca uygun şekilde bilgi kirliliğinin oyununa gelip kaynağı sormadan bu resme bakıp "bııy adınız batsın, ciğeriniz yansın" diyoruz.

1|1
    1|1
    • açıpta araştıra bilirsin birader elinin altında internet var ve bakabiliyorsun bir şeyin aksini iddia ediceksen o zaman içlerinden birinin aksi birşey göster

• kitaplarımın resminimi çekip atıyım şimdi :D

• şu cümleden sadece bunu anladıysan eğer, o kitapları okuma boşa zaman kaybı olur senin için dostum. Bundan daha iyisini yapabileceğini düşünüyordum ama iyi tarafından bak en azından 21 yaşındaki erkek ortalamasının biraz üstündesin bu da senin için kendini yeterli bulman için makul bir gerekçe olabilir tabi. Ne de olsa kıyasladığın insanlar meslek lisesi mezunu insanlar.

• www.crossed-flag-pins.com/.../...ted-flag-gifs.gif

Saygi duyuyorum kardesim. Her ne kadar kufur edecek olsan da

0|1
    0|1
Yükleniyor... ;