Akp ye Laf Atan Nankörler Gelin?

Ula niye bu insanlar bu kadar nankördur da. Ula siz Akpden önce iphone kullanabiliyomuydunuz ha? Akp yokken 3310 bile zor alıyodu insanlar ama şimdi herkesin elinde iphone, samsung galaxy malazki hepsi var bu kadar nankör olurmu insan ya internete artık telefondan bile giriyonuz. Hala daha muhalif olan var mı bu kadar kafası yok nankör gözleri kör bu muhaliflerin ha yanlısmıyım uşaklar?

0|0
1031

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 30

• 13 sene önce iphonemu vardı kardeşim? bu kadarda sığ düşünmeyin dünya değişiyor türkiyede öyle.. yalnız vatandasın alım gücü 13 sene öncesine göre %50 düştü bunuda söyle istersen

0|0
    0|0
    • İşte 13 sene önce iphone yoktu onu diyorum bende ama Akp döneminde çıktı Akp varken bizden akıllı telefonlar geldi 13 senede nasıl değişti güzel ülkem görüyormusun vesselam

• AKP Çorum milletvekili Steve Jobs sağ olsun.

0|0
    0|0
    • Öyle bir milletvekili yok yalan atma internetten arattım. Akp kafirleri milletvekii yapmaz cehape gibi

• Yaw he he akp fabrikalarını kurduda öyle aldık yurdışından geliyo dostum vergisinide biz veriyoruz sanki bedava getirtiyormuş gibi

0|0
    0|0
    • Eskidende yurtdısından geliyodu ama şimdi herkezte iphone var tayyip yokken nokiala 3310 la seviniyodunuz şimdi iphone beğenmiyonuz bakınki ekonomimiz ülkemiz nasıl gelişti nankör olmayın !!

• Neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum ki bir akp beynini anlamamı mı bekliyorsun hangi mağaradan çıktıysan oraya geri dön

• Ben anamin karnundan çikmuşum vallah uşağum ama sen hangi mağazadansan bilmem ha

• Kardeş sen git sıcak sütünü iç haydee...

0|0
    0|0
    • Sizin gibi rakıi içmem süt içerim ben alkolikler

• Cehape zihniyeti bütün servetini alkole zinaya yatırır işte

• ya bir yürü git bana müslüman edebiyatı yapma

• İphone almışsın beynini almamissin

0|0
    0|0
  • :D çok komiksin uşağum

0|0
    0|0
  • Bu mu ya hepsi

0|0
    0|0
  • İki kömürle oyunu satan cahiller dostom

0|0
    0|0
    • Aynen cehape o aldığı oylarıda kesin kömürle alıyodur izmirde ya da rakıyla falan

• 0|0
    0|0
    • Bu çekik gözlü çinlide seni sksin din düşmanı akp düşmanı şerefsizler

• Onu bunu bırakın akp olmasa sosyal medya olmazdı bugün facebooka giriyor twitterda tweet atıyor instagramda fotolar paylaşıp swarmda checkin yapıyorsanız bunları hep akapeye borçlusunuz akapeden önce hanginizin evinde internet vardı hanginizin salonunda lcd tv vardı bre deyyus bre zındıklar

0|0
    0|0
    • Nankör bunlar takma kardeşum. Ha zamanında tüplü bilgisayar kullanurlardı şirketlerde şimdi hepisinn evinde leptop önceden 37 ekran tv izlerlerdi şimdi son model 3g li 3dli lcdli izlediği televizyonlarda tayyipe küfür eduylar bunlar nankördür anlamaz ha boşver

Yükleniyor...