SİZCE BU BİR İNTİHAR MI? CİNAYET Mİ?

bundan yıllar, yıllar önce bir kız tanıdım hayat dolu, hırslı, tuttuğunu koparan, sinirli, hiç altta kalmayan hep üste çıkan sivri bir kız tanıdım ben

adının bir önemi yok ayşe, melis, büşra ya da zehra e önemi var ki adının zaten onun hayalleri umutları geleceği, idealleri vardı. hedefi mimar olmaktı. her buluşmamızda şehirdeki tüm mimarlık bürolarını gezerdik, iş arar dururdu kendisine. annesini tanırdım bizim muhitte kapıcılık yapan dul bir kadındı. hep annesini gestapo ya benzetir ve kimliğini benden gizlerdi. bende çaktırmazdım durumu tabi.

gel, git zaman olmadık bir sebepten dolayı kavga ettik bir daha görüşmedik. sonradan öğrendim öldüğünü yani intihar ettiğini. şok oldum mümkün olamaz dedim öyle biri bunu yapmaz dedim araştırdım biraz olayın iç yüzünü.

anasının elinde 2 dairesi varmış kızın abisi bigün anasına ben evlenicem bir evi satalım düğün yapalım demiş satmışlar pay 3 e bölünüp kıza abiye ve anneye kalmış. kız geleceği için bankaya atmış, bir süre sonra abi araba alıcam bankadaki paraları verin bana demiş kız çıkışmış bu duruma sana kalan parayla alabilirsin ben vermem demiş. abisi kızı dövmüş, kız sinir krizi geçirmiş annesi hastaneye kaldırmış. sonra konu, komşusuna ben kızı hastaneye kapadım üşüttü kafayı demiş. kız bir kaç ay kalmış çıkmış hastaneden ve zayıflama hapıyla intihar etmiş. otopsi için İstanbul a gönderilmiş abisi gitmiş cenzeyle, anasıda işinin başına gitmiş ertesi gün apt. temizlemeye o gün komşulardan biri hal hatır sormuş, o da duydunmu benim kız intihar etti kaybettik demiş. kadında ne zaman oldu başın sağolsun dediğinde sağol dün gece kaybettik demiş. bunun üzerine komşu kadın anasına burada ne işin var cenazen var gitsene demiş. kadında gerek yok otopside zaten demiş tam bitirmiş işini gücünü gidecekken telefon gelmiş cenaze geldi diye oda telefondaki kişiye napçam ora gömün siz pazara gidiyorum ben deyip kapatmış telefonu. bir gencin hayallerini hayatını umutlarını yok etmek karatmaktır. sizce bu bir intihar mı? cinayet mi?


0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

  • Oturdugumuz yerden yorum yapılacak olay degıl araştırmak lazım.

    0|0
    0|0
Yükleniyor...