Beni yiyor mu bu la?

Bir arkadaşım var maddi durumları ıyı cok bır samımıyetımız yok arkadaşız sadece 3-4 senedır tanıyorum. Benden hep para ıstıyor bır yere gıttıgımızde paranın üstünü ben tamamlıyorum hep gelmeden öncede yanına para al benım kı yetmez dıyor. Bazen akbil falan basıyorum ama sonrada ben gecemıyorum. Yanı arkadaşız sonuçta basarım ne olacak ama dıger arkadaşlarımla boyle değiliz bız bu bama garıp geliyor. Akbıle haftalık yukluyorum okula gıdıp gelmek ıcın ona basınca kalmıyor mecbur tekrar yüklüyorum öğrenciyim zaten param yok. Bır de borc alıyor ve hiç gerı getırmıyor.

0|0
724

En İyi Erkek Görüşü

• Yiyici bir insana benziyor. İyi niyet hiç bir zaman suistimal edilmemeli. Dışarı çıkarken onun aldıgı kadar al yanına tahmini olarak. Akbile fazla para koyma basarsam eve dönemem de. Öyle bir dünya yok anlattığın gibiyse ağır yiyici bir insandır net.

0|0
    0|0
    • Yanımda as para goturuyorum artık parw falan saklıyorum bıktım cıdden hayır da dıyemedıgım ıcın düştüğüm hale bak sogukta davranamam ben

• Soğuk davranma zaten. Ama buluşmayı azaltabilirsin işinin olduğunu falan söyle

En İyi Kız Görüşü

• Bencede seni yumuşak yüzlü bulmuş ses çıkarmadığını farketmiş ve yiyo tabiki. Bence arkadaşlığını kes. Durumu olmayabilir elbette ama sende ogrencisin insan 1 ya da 2 kere ister ama o seni resmen kullanmaya başlamış görüşme bence.

0|0
    0|0
    • Maddi durumu kotu değil hatta benimkinden daha ıyı

• Dıyemem ıste ben oyle

• O zaman diycek bisey yok.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Buna yiyor değil, söğüşlüyor denir...

1|1
    0|0
  • bir daha verme

0|1
    0|0
  • Kesinlikle onunla arkadaşlığını bitir benden tavsiye kesinlikle bitir

0|1
    0|0
  • oyle arkadasmi olur somurgeci devletler bile bu kadar degil

1|0
    0|0
  • işte böyle böyle zengin olunuyo demekki :D

1|0
    0|0
  • Yemek mi? afedersin ama ırzına geçiyor :)

0|0
    0|0
  • Bu durumu ona anlat ya da "Ben kendimi onungibi yapamam." dersen, o zaman iletişimi kes.

0|0
    0|0
  • öyle onursuz gurursuz insanla neden takılırsın ki la?

0|0
    0|0
  • biraz yüzsüz galiba arkadaşın

0|0
    0|0
  • Aynenn

0|0
    0|0
  • Arkadas degil vanpir hemen iliskiyi kes ayni metotla yaklas baktin tersiliyor yol ver gitsin

1|0
    0|0
  • Bence uzak dur o kişiden

0|0
    0|0
  • Parani yiuorr laaaa :)

0|0
    0|0
  • E lusura bakmada sen enayimisin belli yiyor seni yapma artık

0|0
    0|0
    • Ya eşer söyleyemiyorsan yok de sonuçta ailenden alıyorsun harçlığı ailen arkadaşlarınıda beslemek zorundaymış gibi oluyor yazık ailenede

• he mısın resmen enayi yerine koymuş seni :D git de bunları yüzüne

0|0
    0|0
  • Seni kullanıyor göz göre göre

0|0
    0|0
  • Benimle arkadas olurmusun

0|0
    0|0
  • Senin iliklerine girmiş o

0|0
    0|0
  • he misin kizim sen adam baya baya sikiyo seni iste... Para al gel diyomus hala soruyosun

0|0
    0|0
  • iyi ediyor bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 6

• Nıye arkadassın , sülük sanırım arkadasın uzerınden beslenıyor senın , 🙄 Kurtul enacılınden

0|0
    0|0
  • Fazla fazla dayanmışsın.

0|0
    0|0
  • Seni keriz yerine koyuyor malesef

0|0
    0|0
  • Dikkat et maddi durumu iyi değil ya da cimri demekki:)

0|0
    0|0
    • Iyı demıstım zaten soruda da cımrı kesin

• sen niye asalaklarla takılıyon sen enayimisin kanka. benimde vardı öyle bitane ruhumu çürüttü

0|0
    0|0
  • Yemek ne ayakta s*kiyor :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;