Dua dua dua arkadaşlar kardeşimi şırnağa göreve yolladılar :( ?

Arkadaşlar kardeşimi polis ve göreve yolladılar şırnağa. orası bu günlerde çok karışık lütfen dua edin bişey olmasından korkuyorum düşünmek bile istemiyorum polisimizi askerimiz rabbim korusun :( rabbim hainlere fırsat vermesin

0|0
923

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ayetleri söyleyeyim sana kardeşine söyle okusun :)

1|1
    0|0
    • Söylerseniz çok iyi olur

• Gerçekten ama gerçekten çok teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Amin İNŞALLAH sağ salim dönerler kardeşlerimiz abilerimiz

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Çok fazla düşünmeyin aradığınızda üzüldüğünüzü belli etmeyin gülün eğlendirin onu biz buralarda çok iyiyiz Allaha Hamdolsun bol bol dua edin

1|0
    0|0
  • Allah (c. c) yar ve yardımcısı olsun. Hz. Muhammed (S. a. v) yoldaşı olsun. Rabbim kalbinde kötülük besleyenlere fırsat vermesin kazdıkları kuyuya düşürsün. Amin.

2|0
    0|0
  • allah yar ve yardımcısı olsun insallah

1|1
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun

1|1
    0|0
  • Bende Şırnak ta yaptım askerliği mi korkma orada askerler yalnız gezmez tabur ya da bölük halinde hareket eder. 26 nci Tümen mi neresi yeri ?

1|0
    0|0
  • Amin inşallah.

1|0
    0|0
  • Allah Yardımcısı olsun

1|1
    0|0
  • şimdi ben askerligimi daglıcada yaptım ve uzun süre orda kaldım insan ilk giderken tedirgin oluyor fakat daha sonra oraya alışıyor Allah'ın izniyle hiçbirşey olmaz gönlünü ferah tut

1|0
    0|0
  • Sağ salim gelmek nasip eder insallah

1|0
    0|0
  • Burdaki insanlarin samimiyetine guvenme, ve sen kardesin polis veya asker olmasa aklina bile gelmeyecekti ne polis ne asker bide boyle dusun

1|0
    0|0
    • Benim sadece kardeşim değil sülalemdeki bütün erkeklee polis emin olun kardeşim polia olmadığındada çoğu kişiden daha fazla acımız daha fazla korkumuz oldu

• Biraksana bunlari allah askina 250 gunluk askerim ben hep oyledir zaten, bir karisiklik olay olmasa kimsenin aklina gelmez :)

• Bende silopiye geldim şimdilik sıkıntı yok polis asker sırt sırt a veriyoruz ustesinden gelicez merak etme sen

1|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun

1|0
    0|0
  • İnşallah sağ salim kardeşine kavuşursun Yüce Rabbim hainlere düşmanlara sinsilere yılanşata fırsat vermez inşallah

1|0
    0|0
  • Allah yardimcisi olsun

1|1
    0|0
  • Amiin. Allahü teala muhafaza buyursun onları. Düşmanların da tuzaklarını başlarına geçirsin inşallah

1|0
    0|0
  • Amin kardesim serefsiz kopekler anca arkadan kursunsikarlar polisimize askerimize

1|0
    0|0
  • Allah yardimcisi olsun

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşım orada özel harekatçı evet gerçekten karışık Allah yardımcıları olsun

1|0
    0|0
  • allah kavuştursuuun inşallah sağ salim gelir evine

1|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah korusun hepsini