Eşinizin Anne-Babasına bakar mısınız?

Eşinizin Anne-Babasına bakar mısınız? Aynı evde yaşar mısınız?

Güncellemeler:
Hayır diyenler Anne babalarınada bakmayı reddetmiş oluyor farkındaysanız? Eşinizde sizin anne babanıza bakmayı reddetmesine tepki gorstermemeniz lazım o zaman yanlış mıyım?

0|0
3850

En İyi Erkek Görüşü

• eşimin Anne ve Babası benimde Annem Babamdır... sonuşta bakmakla mükellefim.. onlara sahip çıkarım.. muhtaçda etmem.. ama kendi düzneime etki etmemesinede gayret gösteririm.. ayrı bir ev tutar gerekti tüm ihtiyaçlarını karşılarım.. sağlıklarıyla ilgili her şey yaparım..

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim sevdiğim adamı doğurmuş anneye okutup büyütmüş babaya seve seve bakarım. Özellikle yardıma muhtaçlarsa. Ama Sağlıklılarsa çok yakınlarda ayrı bir ev tutup her ihtiyaçlarını karşılarız. Hem onlar huzurlu olur hemde benim ailem huzurlu olur :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• samımı soleyeyım onun annesı babası benım anne babmdır okey ama ortada mecburı bı durum yoksa ben sadece esımle aynı catı altında yasamak ısterım ... mecburu bı durum varsa baska secenek yoksa basım gozum ustune tabııkı

3|0
    0|0
  • Bakarım ya Başımın gözümün üstüne

1|0
    0|0
  • tabiki ve bakarım başımın üstünde yerleri vardır

1|0
    0|0
  • Bakıma muhtaçsa tabi ki

1|0
    0|0
  • Ayni degil ama yakin olabilir

1|0
    0|0
  • Aynı evde yasamak bilmiyorumda annemle babam olucak onlarda benim tabi ki bakarim 😊

1|0
    0|0
  • Hasta olmadıktan sonra ayrı yaşamayı tercih ederim.

2|0
    0|0
  • aslında bu bakanla değil bakılacak olanla alakalı bence.. bakılacak kişiler biraz yumuşak huylu kendi halinde insanlar olursa hem bakılır hem keyif alınır.. ama aksi halde ZOR... her iki taraf için

1|0
    0|0
  • bu dediğin şey o an karar verilebilecek bir şey kesin bakmam diyen vicdana gelip bakar görür halini bakarım deyipde iğrenen tiksinen de var dediğim gibi o anlık bir piskoloji

1|0
    0|0
  • Bakarim

0|0
    0|0
  • Evlenmedim ama Bakarım sonuçta evlenince boşuna anne baba demiyoruz.

1|0
    0|0
  • Yaşlıları Severim Zaten yaşlılarla kafam tutuyor. . . . bir gün bizde yaşlancaz elbette bakarım.

1|0
    0|0
  • neden olmasın olursa eşim çünkü onlar benim için çocuklarını ben alana kadar baktılar

1|0
    0|0
  • Aynı evde asla yaşamam.. Yaşamak istiyorsa ayrılırım gitsin iyice yaşasın aynı evde.

1|0
    2|0
  • Kendi öz anne ve babasına bile bakmaynlar var

1|0
    0|0
  • eşimin ana babası benim de ana babam olacak. şayet eşim olursa...

0|0
    0|0
  • Ne benim ailem benle yaşasin ne esimin ailesi biz ayri bir aile olarak yaşıyalım diğer türlü sorun cıkar.

1|0
    0|0
  • Evimde bir somun ekmekde olsa onu da bölüşür paylaşırız başım gözüm üstüne kıymetlimin kıymetlileri benimde kıymetlimdir :D

0|0
    0|0
  • ALLAH kimseyi kimseye muhtac etmesin tabiki bakarim

1|0
    0|0
  • sanırım yaşamam kanks

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 37

• Benim bakımıma muhtaç, çok yaşlı, hasta veya fiziksel engelleri varsa, anne ya da babadan biri ölmüş diğeri yalnız kalmışsa, ölene kadar bakar her türlü hizmetlerini elimden geldiğince yaparım. Ama bu şartlar dışında birlikte yaşamayı istemem, büyük ihtimalle de bu konuyu direten kocama sorun çıkartırım.

2|0
    0|0
  • Eger sagliklari yerindeyse ayni evde oturma taraftari degilim. Ama Allah korusun bakmam gerektircek bir durum olursa seve seve bakarim.

3|0
    0|0
  • Bir söz vardı , bir anne baba 5 çocuğa bakar ama o çocuklar bir anne babaya bakamazzzzzz. Bakmam diyenlere gelsin. Rabbim kimseyi ele düşürmesin inşallah.

1|0
    0|0
  • Ben bakarım iyi geçinirmiş onlarla

1|0
    0|0
  • gerekiosa bakarım

1|0
    0|0
  • Kurban olurum

1|0
    0|0
  • Bakarım, ev üstüne ev kurulmaz ama yemekten temizliye kadar hepsini üstlenirim

2|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum , bunu da düşünmedim :D

0|0
    0|0
  • tabii ki o nasıl soru?

1|0
    0|0
  • bakarım tabi benimde annem babam olucak

1|0
    0|0
  • yaşarımda bakarımda

0|0
    0|0
  • Bakıma muhtaç halde olurlarsa tabiki ama sağlığı yerinde olup hizmetçi gibi "sen gelinsin bakacaksın" zihniyetinde olurlarsa hayır.

2|0
    0|0
  • Bakmam, aynı evde yaşamam.

0|0
    0|0
  • Ayni evde yasamak istemem.
    Ama ihtiyaclarini goremiyorlarsa da
    Vicdansizliktan Allaha siginirim.

0|0
    0|0
  • Bakıma muhtaçlarsa bakmak zorundayız. Onun dışında aynı evde aynı apartmanda hatta aynı semtte yaşama taraftarı bile değilim.

0|0
    0|0
  • Şartlara bağlı.

0|0
    2|0
  • Bilemiyorum zor bir durum, yaşamadan bilinmez.

0|0
    2|0
  • Hayır ayrılırım böyle birşey söz konusu olursa

0|0
    0|1
  • Onun anne babası benimde annem babam olur bakarım niye bakmiyim

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam