İnzivaya çekilmek gibi bir niyetiniz olsa nerede yaşardınız, neler yapardınız?

Bazen o istek sizin de içinize doğmuyor mu? Alıp başını gitme isteği?

Farz edin ki öyle bir fırsatınız oldu.. Nereye gidip yaşardınız nasıl bir ortam olurdu orası neler yapardınız?

Ben bir sahil kasabasında yaşamak isterdim. Küçük bir ahşap ev ve gün boyu tüm vaktimi harcayacağım odanın her bir tarafı kitaplarla dolu olmasını isterdim. Başka şey de gözüm yok hepsi bu kadar :)

1|1
1213

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğini bulamayan insan diğer zevklere kendini kapatmaya yatkın oluyor dostum. Sana tavsiyem sosyal olmaya uğraşmasanda sevdiğini mutlu edebileceğin kadar maaşı olan bir iş, güç sahibi olduktan sonra kendine güvenin artacak ve bu güven patlamasını görüp kişiliğini iyice araştıran hayatının kadını seni bulacaktır. Birbirinizi bulduktan sonra kibrit kutusunda yaşamayı bile göze alabiliyorsanız, her türlü fedakarlığı gocunmadan yapabiliyorsanız, onun için bıkmadan usanmadan hiç yapmadığınız şeyleri yapabilirsanız, hiç bir yerde inzivaya çekilmenize gerek kalmaz, mabediniz her daim yanınızda olur, mutlu olduğunuz tek yer sevdiğinizin yanı olur. Ondan sonra isterseniz köyde isterseniz şehirde yaşayın.

Saygılarımla

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Çekildim inzivaya, alıp başımı da gittim ve yıllardır yemyeşil dağların arasında yaşıyorum.
    Ne değişti? Hiç.

Mesele dış değil iç mekandan alıp başını gitmek. Fiilen gitmek bir boka yaramıyor.

0|3
    0|0
  • bir dağ evinde yaşamak isterdim yeşillikler içinde olan kendi sebzemi meyvemi yetiştirip onlarla ugrasmak isterdim

0|1
    0|0
  • Ben zaten fikirlerim ve olaylara yaklaşım tarzımdan dolayı yalnızlaşıyorum. Umrumda da değil.

0|3
    0|1
  • Bahçesi kocaman olan küçük dostlukların olabileceği temiz hava alanına sahip güzel denize yakın bir yeri tercih ederim

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • ben yaklasık öyle bir 5 ay geçirdim uyuyup tv izleyip kitap okuyup ibadet ederek geçirdim evden çıkmadım pek nadiren çıkmısımdır

0|1
    0|0
  • Evimde odamda yatagımda yorganımın altında

0|1
    0|0
  • Şöyle deniz kenarı bir yerde küçük bir ev tutup bütün gün resim yapardım. Bahçesine de bir şeyler ekerdim.

0|0
    0|0
  • İnzivaya çekilecek param yok ki anasını satayım bana çok lüks o düşünemedim bile

0|0
    0|0
  • Yenizeland'ya giderdim.

0|0
    0|0
  • Öyle bir niyetim olsa Gökçeadaya yerleşirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Deniz kıyısında ahşap bir kulübe kâfi

0|1
    0|0
  • anzer yaylası kitap bilgisayar ve köpek yeterli bana

0|1
    0|0
  • çin de

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Açıkcası merkezi bir semtte tek başına 1+1 çatı katı bir evde (Tabi ses ve ısı yalıtımlı çünkü çatı katları soğuk olur) yaşayabilirim, yanlız kalmak için illa ormana mormana gitmeye gerek yok.

1|0
    0|0
  • Bir ormanda kucuk bir orman evim var bazen gider kafa dinlerim..

Ama ileride bir köy hayati yasamayi dusunuyorum. Bag bahce inek koyun.. $arap filan yapmak istiyorum.

0|0
    1|0
  • köyümde yaşarım kimse gelmiyo zaten cinlerle top oynnarık

0|0
    0|0
  • Yakinlarda mağara yok

1|0
    0|0
  • Uzayda

0|0
    0|0
  • Karadeniz Bölgesinde İnanılmaz Yerler Var İnzivaya Çekilmelik. Özellikle Artvin Tarafları Şahane. 2 tane köpek alırdım yanıma okuyabileceğim bir sürü kitap Bir Film Arşivi Birde Bilgisayar Yeterli Olurdu 😊

0|0
    0|0
  • inzivaya çekilirdim.

0|0
    0|0
  • Geyikli

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;