Bu yaşınıza kadar çocukluğunuza dair anı olarak sakladığınız neler var?

Çocuklugunuzdan bu yaşınıza kadar cocuklugunuza dair ani olarak sakladığıniz neler var?

Mesela; Bir ayakkabı, bir oyuncak , bir eşya olabilir. nedir onlar?

0|0
10241

En İyi Kız Görüşü

• Bebeklikten kırmızı bir ayakkabım var, bilekliğim duruyordu en, boncuklu.
    Elbiselerim ve battaniyem
    Tokalarımı da saklıyorum.
    Hatta belki saçım bile vardır. O kadar saklıyorum, geçmiş ve Hatıralar önemli benim için ama bu zamana kadar saklayan ise annem. Canım o benim ya 😊 Bu kadar duygusallık yeter gidiyorum ben 🙋

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Ayakkabı Modası

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 101

• Hic bir sey yok ://

0|0
    0|0
  • Bu hatira defteri varmis sadece 2003 ten kalma cok eski degil😅 ama kalbin icindeki fotograf cocukluk arkadasima ait o daha eski. Baska da bisey yok :/
    https://i.hizliresim.com/7XOLMP.jpg

0|0
    0|0
  • mahallenin çocuklarıyla maç yapardım :D genelde. çalım attığım çocuğu yuhalarlardı olum l*n mal mısın kızdan çalım yiyon diye :D

0|1
    0|0
  • Hiçbiri mevcut değil ama 3. görseldeki oyuncağı görünce aklıma geldi, annemle pazara gittiğimde bana bundan almıştı, ben de buna şekil şukul vereceğim diye kendimi sonra da annemi kaybettim o kalabalıkta. Çocuktum ama evin yolunu biliyordum, sağ olsun annem soluk soluğa kafama pazar poşetlerini indirmişti.
    Ağzını öptüğümün kadını.. Özledim.

0|0
    0|0
  • Ben manevi değeri olan hiçbir şeyimi atamam aslında , anı kutum var benim ve tabi bir kaç oyuncağım , bazı defterlerim , en sevdiğim kitaplarım , kıyamıyorum hiçbirine :)

0|0
    0|0
  • Tasolarım var duruyor hala
    barbie bebek duruyor
    kaset kapağından yapıldığını düşündüğüm tuhaf bir oyuncak duruyor

0|0
    0|0
  • Oyuncak askerler , hayvanlar ve en sevdiğim 1967 model chervolet impalam var babam almıştı o zaman :-D klasik arabalara merakım vardır o zamandan beri.

0|0
    0|0
  • Oyuncak bebeğim hala durur :)

1|0
    0|0
  • Hiç bir şeyim yok sanırım.

0|0
    0|0
  • Battaniyem ve koca kafalı bir oyuncağım

0|0
    0|0
  • Şu 3. den benimde vardı dolaştı acamadim sobaya attım :)))) öyle çok oyuncağım olmadı benim ihtiyacimda olmadı sokakta oynadik hep evcilikdi dimi onun adı ne güzeldi çocukluk keşke buyumeseydik hiç :))

0|0
    0|0
  • Annem her şeyimi verdi. Bebeklerim ve oyuncak evim duruyor sadece.

0|0
    0|0
  • Anılarm bana kalan tek şeyler sanrm

0|0
    0|0
  • bir hatıra defterim var :) hani sınıftaki herkese bir sayfa ayirdigimizdan. bir de misketler.

0|0
    0|0
  • Kalemliğim var bir tane, o da 8-9 yaşlarından. Keşke tüm oyuncaklarımı vermeseydim başka çocuklara. :(

0|0
    0|0
  • İlk köpeğimin tasması, namaz kılmayı öğrendiğimde ilk kıldığım seccade ( hala onda kılarım) , ilkokul çantam 😊

0|0
    0|0
  • bebeklerim var birde ayıcıklı çanta panda mıydı bilemedim evrim geçirmiş gibi.

0|0
    0|0
  • battaniyem.

0|0
    0|0
  • https://i.hizliresim.com/orPZVX.jpg

Başta bu fotograftaki kıyafetim olmak üzere bir çok oyuncağım kıyafetim fotoğrafım saklanmış durumda. Hepsini veririm ama fotoğraftaki kıyafetimi veremem heralde:)

0|0
    0|0
  • O kadar kıymetli bir şeyim olmadı.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    81

Erkekler Ne Diyor 40

Yükleniyor... ;