Evlatlık almayı düşünür müsünüz?

Kendi çocuğunuz olsa da, olmasa da evlatlık alıp büyütür müsünüz?
Şahsen ben kendi çocuğum da olsa almayı çok istiyorum.
Alırsanız erkek mi kız mı alırsınız, neden?

0|0
1333

En İyi Erkek Görüşü

• Ben birtane zenci kız almak isterdim. Erkekte olur. Çok şekerler ya.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Almak istiyorum ; yalnız öz çocuğu olan ailelerin alması çok kolay olmuyor bu yönde ki prosedür biraz zorlayıcı o yüzden koruyu ailesi olabiliriz belki.
    Ayrıca şunu da belirtmek isterim ; üniversiteye başladığımdan beri yetiştirme yurduna gidip küçük kardeşlerimize ( sosyal sorumluluk projesi aracılığıyla başlamıştım ) ziyarette bulunuyorum , o çocuklar sıcak ve sevgi dolu bir yuvayı hak ediyor beceremeyecek olanlar yahut çocuğu daha mutsuz edecek olan ebeveyn adayları lütfen bu işe hiç kalkışmasınlar bu büyük bir sorumluluk ve evlat edinilen çocuğun yaşı mümkün olduğunca küçük olmalı ; aile ve çocuğun birbirini benimseyebilmesi açısından

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• belki ama ondan önce düşüncem o çocukların hepsini mutlu edecek şeyler yapabilmek
    İmkanlarım müsait oldukça

1|0
    0|0
  • hiç bir anneyi yavrusundan ayıramam. babayıda aynı şekilde. ancak anneside babasıda yok ise bende çocuk yapamıyorsam alır büyütür hayatı öğretirim ona :) bebekler çok tatlı geliyo bana

1|0
    0|0
  • Çocuğum benim genlerimi taşımalı..

Bebeğini terk edecek kadar sorumsuz ve vicdansız kişilerin genlerini değil..

0|0
    1|0
  • Evlenmeyi istemiyorum ama bir çocuğum olmasını isterdim erkek olsun 😉 evlatlıkta olabilir ama huysuz birinin oğlu olur büyüdükçe hayatımı mahveder diye korkarım ailesinin kim olduğunu bilirsen evlatlık alabilirim

1|0
    0|0
  • Hele o gün bir gelsinde

0|0
    1|0
  • Çocugum olmassa alirdim kız çocugu çünkü kız cocukları babaya düşkündür
    https://www.youtube.com/watch?v=xNYzE4Sn0j4
    bu videodaki gibi :)

2|0
    0|0
    • Olsada alalım onlarında sıcak bir yuvaya ihtiyacı var

• Kendi çocuğum olsada alabilirim.

1|0
    0|0
  • Ben almayı çok isterim hatta bu kadar anasız babasız çocuk varken yenisini yapmak bile zalimlik olur diye düşünüyorum ben kız çocuklarına karşı da ayrı bir sempati besliyorum hep bir kızım olsun istemişimdir böyle tıpış tıpış yürüsün ortalıkta

1|0
    0|0
  • Bana çocuk yapmaktan daha mantıklı geliyor sonuçta genin çok önemli olduğunu sanmıyorum önemli olan yetiştirmek zahmet etmek babasizlarada babalık etmek

1|0
    0|0
  • öyle bir niyetim var evet

1|0
    0|0
  • alabilirim tabi cinsiyeti farketmez :)

0|0
    0|0
  • Saçmalamakta master yapmışsın bravo :D
    Kendi düşüncem = Almam

https://i.hizliresim.com/0LWdbV.jpg

0|0
    0|0
  • ben almayı düşünüyorum gerçekten fakat korkularımda yok değil.

1|0
    0|0
  • olabilir

1|0
    0|0
  • Tabiki de alırdım... Ben renkli gözlüyüm öncelik o şekilde olur

1|0
    0|0
  • Bir kiz bir erkek alirdim

1|0
    0|0
  • Almam, çocuğum olmasa da almam.

0|0
    0|0
  • Almam

0|0
    0|0
  • Evet benim ilerisi için öyle bir düşüncem var, yoksul herhangi bir ülkeden (Bu konuda bir altyapısı olan) bir kız çocuk evlat edinmek istiyorum. Ama bu konuda benim bazı çekincelerim de var. Bunlar; çocuğun asıl ait olduğu milletin kendine has kültüründen, geleneklerinden fazlaca ödün vermesi ya da onu unutması, bırakması ve buraya (İzlanda) uyum sağlayamama riskinin bulunması. Buna ek olarak başka bir ülkeden evlat edinmek de çok zor ve uzun bir süreç. Bakalım hayat ne gösterecek..

0|0
    0|0
  • hayır. Acıma yetime gelir koyar götüne.

0|0
    1|0
    • Sende onlardan biri olabilirdin

• Çok şükür değilim ve bu kararımı değiştirecek bir etken değil. Allah' a şükür çocuk yapacak durumdayım. Kendi kanımdan olmasını tercih ederim.

• Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 12

• Alırım, onunda sevgiye ihtiyacı var. Belki iyi olur belki olmaz ama sen onunla ilgilenirsen her şey tatlıya bağlanır.

1|0
    0|0
  • Evet bende kendime bir evlat olmasa da kardes edinmek istiyorum.
    Bebekliginden beri benim bakacagim.

1|0
    0|0
  • Yok düşünmemem. Kendi çocuğum gibi yakın davranabileceğimi zannetmiyorum. Bu yüzden de evlatlık alamam ama öksüz-yetimlerle ilgilenebilirm.

0|0
    1|0
  • İleride bir gün bir çocuğum olsun istersem kendi çocuğumu doğurmam da gidip Çocuk Esirgeme'den evlatlık alırım :) Cinsiyeti hiç farketmez

1|0
    0|1
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • dinen çok sevap yeri yurdu olmayan küçücük canlıya hayatını sunuyorsun çok güzel bir duygu ama tabi anne baba yeterli olmalı her konuda..

0|0
    0|0
  • bende isterdim birine anne olmak. erkek isterdim galiba

1|0
    0|0
  • Kesinlikle afrikadan bir bebek almak istiyorum inşallah ilerde böyle bir imkanım olur tereddüt etmem

0|0
    0|0
  • İstiyorum aslında ilerisi için

0|0
    0|0
  • Evet düşünürüm, cinsiyeti farketmez.

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • Evet isterim ama o biraz sorun oluyo sonucta esim nasıl bir insan olacak bilemem belki cocuğa zarar verebilir ya da aileden baska sapık bir insan cıkabilir esimin ailesinden ya da benim ailemden bile aslında cok tehlikeli bir iş ama çok isterim gercekten öyle olmasa bile zaten yetimhanedeki cocuklara surekli hediyeler kıyafetler yollayıp ziyaret etmeyi dusunuyorum

1|0
    1|0
Yükleniyor...